Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tapasztalatok ezzel a kengyell...

Tapasztalatok ezzel a kengyellel? Billenőtalpas?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem billenőtalpas, de egy nagyon jó kengyel. Nagyon széles a talp része és nagyon könnyű a kengyel, így nagyon ritkán tud kiesni belőle a lábad. Én is szeretnék majd ilyet venni. Egyébként nézz utána bővebben, a neve wildkart.
2013. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz kengyel ez leírások alapján, szerintem felesleges, még ugratásnál sem számít, hogy 600 gr, vagy 300, hacsak nem galopphoz kell, akkor közel mindegy - nem a kengyeltípuson múlik, elhagyod-e a kengyelt, meg kell tanulni "hordozni". :) Ennek fényében én biztosan nem költenék rá ennyit, de ez én vagyok.
2013. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főleg az az előnye, hogy könnyű, de nem próbáltam még. Viszont az Imagine elég drága, érdemes talán máshol venni, ha ilyet szeretnél, vagy használtan. (Bár, én csak galopphoz tudom elképzelni, hogy van értelme, de nem akarok butaságot mondani, csak nekem még sose volt olyan érzésem, hogy könnyebb kengyelt akarok) :-)
2013. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly???? 34 ezret egy pár kengyelért??? Az egész stübben nyergem került ennyibe használtan. :-P
2013. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Valletta ***** válasza:
Sokan írják is, hogy eleinte nagyon furcsa érzés a könnyű kengyel, sokkal hamarabb elhagyják, mint a nehezet, pont azért, mert nem érzik a lábukkal, szinte súlytalan, rendesen bele kell lépni a csizmával és lenyomni. Szerintem ez tiszta marketing, jó drágán, amitől azt érzi a lovas, hogy ez biztosan sokkal jobb, mint a hagyományos kengyelek.
2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A műanyag kengyel is könnyű.... Én maradok a jól megszokott S kengyelnél :D

Szerintem tiszta lehúzás 30 ezret kérni egy pár kengyelért, csak azért, mert alu és színes és rajta van az olimpia logója, ráadásul nem is biztonsági.

2013. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az olimpiai jel azért van rajta, mert Eric Lamaze ebben indult az olimpián 2008-ban. Én eddig ahány emberrel beszéltem akinek ilyen van, mindenki dicsérte. Sok színváltozata ízléstelen, de a legtöbb ember fel tudja úgy rakni hogy jól nézzen ki.
2013. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!