Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 23. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vennék műbőr lovaglócipőt, csizmát. Mindenképp bőrt vennék, én jobban kedvelem a cipő + lábszárvédő kombót, de jó lehet a hosszú szárú csizma is.

Nálam ez a műbőr mivolta miatt bukott meg.

2013. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lovaglócipő+lábszárvédő kombót én jobban preferálom, szabadabban mozog a lábfej, és főleg a sarok. A csizmávla több gond van, nehezebb tisztítani, drágább, kell idő, míg megtörik, viszont elegánsabb, szerintem csak versenyekre van értelme, ha "ki akarsz öltözni", annyi használatra viszont teljesen elég egy műbőr. (Verseny előtt lovagolj azért párszor benne, hogy betörjön a bőr, és te is megszokd) Rendszeres lovaglásra én lábszárvédő-párti vagyok.
2013. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! és ez? [link]

én nem használnék hozzá lábszárvédőt...

2013. márc. 23. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
lovaglócipő + kemény bőr csizmaszár kombó, ami nekem tetszik. Natúrban nem jött be a lovaglócipő, nekem kell egy lábszárvédő, mert az tartja a bokámat is, ráadásul nem csípi be a lábam a kengyelszíj.
2013. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lábszárcédő mindenképp ajánlott azért, én amúgy 15 ezret egy fűzős cipőért nem adnék. Fűző nélküli, sima lovascipő + lábszárvédő hétköznapi használatra, és az a legjobb. Ha nem akarsz lábszárvédőt, fűzős cipőt akkor se vegyél.
2013. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából a lovaglócipőnek annyi a lényege, hogy magasabb picit a sarka, nehezebben tud belecsúszni a lábad a kengyelbe. A többi csak divatozás. (Mondjuk az is lányeges, hogy kényelmes legyen, nekem volt 3000 Ft-os decathlonos, hólyagosra törte a lábam) Viszont ami kényelmes, abból bármi jó. (akár edzőcipő is, ha olcsón akarsz kijönni, bár annak nem magas a sarka)
2013. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!