Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény a lóról? Lécci

Vélemény a lóról? Lécci

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 23. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez gyönyörű! *-*
2013. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is :) <3 arra lennék kiváncsi mennyire érné meg őt megvenni
2013. márc. 23. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Szép ló, mondjuk számomra negatívum, hogy gyerekek lovagolják, és hogy az összes olyan képen, ahol dolgozik, szár mögött van. A lábairól nem lehet semmit sem mondani, nincsen olyan kép, ahol látszódna.
2013. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik, hogy szármögött megy. Meg kéne kérdezni a gazdáját, hogy miért vitték le az árát és hogy miért vált eladóvá.
2013. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az,hogy szár mögött van, szerintem abszolút nem számít, mert nem egy betonba vésett dolog, hanem lovas függő, és könnyen javítható. Ha azt mondanánk, hogy hat helyen fel van törve a háta, és sántít, az megint egy más kategória... A szár mögöttiség sztem simán azért van, mert gyerekek lovagolják, úgy, ahogy.

Nekem maga a ló tetszik, megnézni érdemes, hogy miért "akciós", azt viszont ki kéne deríteni. Orvossal, edzővel együtt menj, szerintem.

2013. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy egészséges, tisztavérű holsteinit akinek még versenyzői múltja is van, tuti nem adnak ennyiért, hacsak nem az éhhalál fenyegeti a gazdát, vagy még inkább ha nincs semmi hibája. Érdekes módon tisztességes kép nincs róla, tehát a lábait egyáltalán nem lehet látni - ez kissé aggasztó. A szár mögé bújással nem foglalkoznék, ez javítható, sokkal könnyebben, mint ha csillagvizsgáló lenne a paci.
2013. márc. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég régóta hírdetik valami bűne biztos van,h ennyiért sem kell senkinek.Ha komolyan érdekel elkel menni kip0órbálni.
2013. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laura012 ***** válasza:
Szép ló de szerintem egy ló vásárlásánál nem a színe a legfőbb dolog. Meglehetősen olcsón árulják és nem beszélve arról, hogy eléggé öreg és nem sokáig tudnád használni!
2013. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves ló hol öreg? Most van csak igazán beérve!

Barátnőm 22 éves lova, na az idős, de nem szakad meg a munkában, hobbi ló, kell neki mozgás, hetente van lovagolva vagy kocsizva. 14 éves lovat, ha egészséges, akkor 20 éves koráig simán ellovagolod.

2013. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tényleg szép ló. Lehet, hogy enm a legfiatalabb, de még bőven lehet vele dolgozni. Jártam egyszer egy olyan lovardába, ahol 30 éves huculon tanítottak...

Bottal mért marmagasság, 176. cm. Atyaisten, jó nagy ló!

Viszont mielőtt megveszed, mindenképpen próbáld is ki, hogy milyen rajta lovagolni, illetve -mint már előttem írták- tényleg nincs nagyon kép, amin a lába is rajta van, úgyhogy azt nézd meg jól (hátulról, elölről, mindenhonnan).

2013. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!