Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hallottam hogy vannak ilyen...

Hallottam hogy vannak ilyen "suttogó" kepzések? Mi ez tulajdonkêppen? Hogy hívják? Hol lehet ilyet tanulni? Miből áll? Mennyibe kerül egy képzés? Mennyi ideig tart? Hany éves kortól? Kell-e valamilyen tapasztalatnak, lovas múltnak lennie?

Figyelt kérdés
14/ L
2013. márc. 24. 22:22
 1/3 FannaL ***** válasza:

Az attól függ kihez mész én voltam Mészáros Gyulánál(nála a legtöbbször(3x) táborokban irtó jó volt(Y), és még a nyílt napok), Molnár Zsoltnál csak figyeltem (ő is ügyes)

Pataky Kata (csak halottam róla, elvileg ő is jó)Csontó Zoltán (elméletileg nagyon szuper bnőm mesélt róla),. Az a legjobb ha nem állsz még zablás szájráncigálós tapasztalattal. Az az semmivel. Pénz mindenkinél változó. A te korosztályod a legjobb. Helyesírási hibákért elnézést kérek! :D

15/L

2013. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 FannaL ***** válasza:
Egyébként 3 éve "suttogással" az az természetes lóhoz állással foglalkozom a lovammal. Versenyekre, bemutatókra nem megyünk, csak azt szerettem volna, ha minél jobban és erőszak mentesen taníthassam a lovamat.
2013. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy-egy ilyen kurzus/hétvége/tábor 40-60 ezer Ft, a legjobb saját lóval menni, mert együtt teszitek meg a lépéseket egymás felé és nem egy "kész" lóval dolgozol. Ilyenkor személyre szabott a feladatokat és tempóban tudtok haladni.
2013. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!