Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények erről a lóról?...

Vélemények erről a lóról? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 29. 09:30
 1/6 anonim válasza:
Aranyos :D
2013. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szép paci, de a fara túlnőtte a marát, és a patái nagyon gázosak...
2013. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa az egész kiállása, de gerderlandi az csak jó lehet :)
2013. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pivekla ***** válasza:

Fú basszus... Ez a ló nagyon szép volt valamikor!

Szerintem elég egyértelmű hogy időben és helyileg nem stimmel az első, valamint második és harmadik kép.

Magas nyakillesztésű, hosszú hátú ló, ez jellemző a gelderlandi-re, és gyönyörű, nagymozgású ló (lehetett valamikor).

Nem tudom miért, vagy hogyan került kupechez de eléggé lepukkant szegénykém, a hátsó lábai nagyon aggasztóak, valószínűleg alapból van benne egy bakpatára való hajlam, az elégtelen körmölésnek köszönhetően aztán most így néz ki, ha lóhoz értőkhöz, jó helyre kerülne akkor szépen rendbe lehetne hozni, de ha csak sínylődik kupecról kupecra akkor ellen a lónak minden korábbi értéke el fog veszni. :(

Békés megyéből nem mernék lovat venni... Ha megnézed az eladó többi hirdetését, elég extra lovai vannak, ki tudja honnan lopta őket.

2013. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pivekla ***** válasza:
*ennek a lónak
2013. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
wow... megnéztem a többi lovát vajon honnan szerezhette??? :/
2013. márc. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!