Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tömeg/izomtömeg növelés?

Sharkbait kérdése:

Tömeg/izomtömeg növelés?

Figyelt kérdés

Lehet takarmány szóját etetni a lóval? napi 2xfél fanglit?


Mi mást javasoltok?



2013. márc. 29. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de én célzottan izomtömeget célirányos edzéstervvel próbálnék növelni, kicsit talán lassabb, de biztosan hatékonyabb. Te se izmosodsz csak attól, hogy XY kaját tolsz magadba, kell az a mozgás; attól viszont izmosodsz úgy is, ha nem célirányosan csak ezt, vagy azt eszel.
2013. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne adj szóját a lónak. Tisztességes edzéstervvel jobb célt érsz. Ha nem értesz hozzá, kérj szaksegítséget, egy jó edző elmondja, hogyan csináld.
2013. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten erre való cuccok. Equimins-nél 2 féle creatin is van, egy folyékony és egy por. Én rendes proteint adok a lovamnak, amit a testépítők szednek, 1 hónapig kapja, 1 hónap pihi, megint 1 hónapig kapja.. CSAK MEGFELELŐ EDZÉS MELLETT! Több szálas és szemes takarmányt is kell kapnia, hogy látható legyen az eredmény. Olyan anyagok vannak benne, amik az izom "fejlődését"?? segítik.


Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen, edzés/edzésterv mellett gondoltam, csak az kimaradt a kérdésből.
2013. márc. 29. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő edzésterv mellett felesleges, az ideális edzés mellett a ló izmosodik, de nem fogy. Ha mégis kicsit fogyna (az elején, hirtelen, mikor munkába áll), akkor lehet neki takarmánykiegészítőt adni 1-2 hónapig.
2013. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!