Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Léteznek még 'autentikus'...

Léteznek még 'autentikus' lóvásárok? Ha igen, hol kaphatok róluk bővebb információt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudtok még létező lóvásárokról? Szerintem csak kölcsönös 'szimpátia' alapján szabad lovat venni, azt pedig neten keresztül nem túl egyszerű fölmérni, ugye... Ha van tippetek, előre is nagyon köszönöm! Első sorban fiatal, nyers ló érdekel.

2013. ápr. 2. 22:43
 1/6 Baby11 válasza:
Szia. Azthiszem Zalaegerszegen évente egyszer van ilyen vásár. Nézz utána.
2013. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dunaföldváron minden hónapban vasárnap.. azt hiszem minden 3... de nem biztos.. az én lovam onnan van és még legalább 8innen való lovat tudok felsorolni.. imádok oda járni! múltkor a mini pónikba szerelmesedtem bele előtte a hatalmas shire mén-be.. *-*
2013. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszpokat :) :) Végre van miből kiindulni :) A shire amúgy nálam is nagy szerelem :D
2013. ápr. 3. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen Dombóváron is volt. Shire-t én is szeretnék, de millió alatt abból sincsen papíros. Ilyen lovat, meg tuti nem vásárban vennék, hanem szerződéssel.
2013. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

re ma 11:24:


Persze, a shire álom... Fajtiszta lovat csak tenyésztőtől. Mondjuk a pedigré az utolsó szempont. Részemről fontos a küllem, ergo szépnek lássam a lovat,illetve az, hogy meglegyen köztünk az összhang.Ezen kívül fontos, hogy rendben legyenek az izületek, izomzat, pata keménység, stb. Nem holnap tervezem a vásárlást, inkább alaposan körbenézek

2013. ápr. 3. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Lébényben is van. (Győr-Moson-Sopron megye)
2013. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!