Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akadémia lovasiskola színvonala?

Akadémia lovasiskola színvonala?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen színvonalon oktatnak a lovardában?
2013. ápr. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen nem voltam még ott, weboldal alapján szép, rendezett helynek tűnik, de erre sose alapozz, ismerek olyan helyet, aminek csodaszép a weboldala, mégis csapnivaló a hely, soványak a lovak, az "oktató" sem tud lovagolni... Viszont ők szerintem tényleg komolyan csinálják, hallottam róluk jót is-rosszat is, ezért biztosat nem mondok, de ha nem lenne messze, kipóbáltam volna. Telefonon beszéltem valakivel onnan, rendes embernek tűnt. Szerintem menj el, egy alkalom lovaglás nem olyan nagy összeg, és megtapasztalod, úgyis a saját szemeddel kell látnod, tetszik-e a hely. Esetleg, ha személyesen kimész, érdekelne engem is, mit láttál:)
2013. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már voltam ott, többször is, táborban is. Nem vagyok biztos benne, hogy meg tudom ítélni, de szerintem nagyon jó hely. Mindenképpen nézd meg;)
2013. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én abba a hibába estem hogy a weboldal alapján majd elájultam milyen csodálatos egy hely, aztán amikor kimentem... Hát khm. Az 'oktatók' és a lovak képzetlenek, egy óra abból állt hogy a lovak egymás után 30 centire meneteltek, látszott hogy már belefásultak a munkába.....
2013. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden lovardáról rosszat írnak a tinik,(hacsak nem szerelmes a lovászfiúba...)és minden lovasiskolában fásultak a lovak.Te,kedves véleményező,nézz magadba és őszintén,de tényleg őszintén,állítsd azt,hogy fél órás intervallum alatt,ahol különböző tudású,magasságú,súlyú ember ül ló hátára,elvárható-e ,hogy tip-top állapotba legyenek?!


Nem,nem várható el...előbb utóbb eltompulnak,antipatikussá válnak a kezdő lovas értelmet-

len "segítségnek vélt rúgkapálásától",értelmetlen pálca hadonászásától és értelmetlen száron átvitt "fűrészeléstől" fél felvétel gyanánt,amit szegény ló már nem tud értelmezni,a fent említett okok miatt.


Ha a lovak tompák az a baj,ha frissek az baj...

Ha az oktató követel az a baj,ha sokat dicsér az a baj...

Ha nem szól semmit az a baj,ha túl sok információt ad át,az baj..

Ha drága az a baj,ha olcsó,az baj..


Annyi szart írtok erről a helyről,hogy elmegyek és megnézem,van saját lovam,nem járok lovardákba,de hajt a kíváncsiság,hogy ekkora területen ahol ennyi ló van és ennyi ideje üzemel (annak is oka lehet és nem az hogy rossz)hogy lehet az,hogy még mindig üzemel.

EZ a valóságos tény áll a Ti véleményetekkel szemben.


Ez nem kötekedés,szimpla értetlenkedés,hogy személyes zavarra hivatkozva,miért kell egy lovarda rossz hírét kelteni.(?)

2014. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már több éve járok lovagolni az Akadémia lovardába, és mostanában szinte csak egyéni foglalkozások vannak. Egy oktató csak egy lovasra figyel és neki magyaráz. Nincsen vonatozás, mint amit a korábbi válaszoló írt.

Én csak ajánlani tudom az Akadémiát.

2018. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!