Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennyiből találnék normálisat?

Ennyiből találnék normálisat?

Figyelt kérdés
Apukám venne nekem lovat,300-400 000 Ftért egy hobbilovat lehetne találni?Esetleg ha valaki linkelne,annak megköszönném.
2013. ápr. 6. 09:55
 1/9 Emyke031 ***** válasza:

Szerintem találsz.

Helyileg merre fele kéne kb? Max. hány évesig? Van vmi favorizált szín,típus,fajta bármi? Ill. kb milyen súlyú/magas vagy?

2013. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Emyke031 ***** válasza:
herélt/kanca?
2013. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből már lehet kapni korrektül belovagolt lovat, amelynek a papírjai is rendben vannak. (lóútlevele, oltásai legyenek rendben)

például:

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja kaptam aputól 300.000-ért egy gyönyörűszép magyar félvért..én is hobbilónak tartom, és nagyon megérte..lehet vele túrázni,ugratni,bármit..még földművelésre is alkalmas lenne...Nekem teljesen bevált, és szerintem ennél drágábban nem nagyon éri meg lovat vennetek,ha nem versenyre kell akkor meg pláne nem..:)Na meg ha akarod, akkor egy sima hátaslovat is tudsz képezni..
2013. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 FannaL ***** válasza:
Én 190 000 forintért vettem egy lovat, jobb választás lett, mint a szomszédomban lévő 350 000 forintos ló, aki a gazdáját rúgja-harapja, és még rá sem lehet ülni. Szóval nem minden a pénz, de ki kell próbálni a lovat és ott kiderül, hogy milyen. De a ló viselkedését te is tudod befolyásolni, rossz- és jó irányba.
2013. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bőven, első lónak egy jól, stabilan belovagolt, nyugodt vérmérsékletű herélt vagy kanca kell. A jó lónak nincs színe, igazából még fajtája se.
2013. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kanca,vagy herélt legyen,10 évnél ne legyen idősebb,színe mindegy.A felszerelés mennyibe kerülne?
2013. ápr. 6. 20:51
 8/9 FannaL ***** válasza:
A felszerelés, kb. egy százas-százhúsz, ha hobbi nyereg. De nekem a nyergem majdnem többe került mint a lovam. (Ló: ugye 190 000 nyereg: 120 000, de olyan, hogy nagyon jó(nem angol, magyar nyereg és egyedi.))
2013. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 60-ért vettem új nyerget, Stübben scandica díjlovas, a korábbi univerzálist 26-ért adtam el.

Az előző nyergett a lóval együtt kaptam, kantárral, zablával, kengyellel és kengyelszíjjal, hevederrel és nyeregalátéttel együtt (240e).

2013. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!