Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tapasztalat erről?

Tapasztalat erről?

Figyelt kérdés
Kelemen Csilla lovardája?
2013. ápr. 10. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"

Lovardánkban lovasoktatás is folyik a kezdőtől a verseny szintig. Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt, aki csak kipróbálni szeretné ezt a gyönyörű sportot és azt is, aki elkötelezettje már. :)


A lovasoktatás egyéni, iskolalovaink nem "nagyüzemben" dolgoznak. Az edzések így személyre szabottak a lovas igényeihez igazítva.


Iskolalovaink között a különböző méretű pónik és nagy lovak is megtalálhatóak. A versenyezni kívánóknak magasan idomított díjló, illetve sportpóni áll rendelkezésre.


Egyesületi tagság megoldható!" - ez alapján nem lehet ez olyan rossz, megnézni, kipróbálni mindenképp érdemes.

2013. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több egymástól különálló is oktat, és nagyon különbözőek.

A Kata jól lovagol, (díjlovagol, ugrás nem az erőssége) oktatni nem tudom hogy oktat, de az alaptudása jó.

A Niki stílusa nekem nagyon nem jön be, se az ahogy lovagol, se az ahogy oktat.

Anikó nekem a legszimpatikusabb, versenytapasztalata van, nagyon jól is lovagol, és régóta oktat, tapasztalt is. Nekem a stílusa is tetszik, nem lehet nála "nyaralni" a lovon, de akinek az a célja hog yjól lovagoljon, úgysem azt szeretne :)

Anikó kolléganője, a szomszéd lovardában (Karolina) szintén nagyon jó.

2013. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!