Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Arab telivér kancának milyen...

Arab telivér kancának milyen nevet adjak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 15:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Capricornia (ejtsd: Kaprikornia) Az Ausztrália című filmben volt a lónak a neve, nekem nagyon tetszik, szerintem elegáns, szép név.
2013. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hú köszi ez tényleg szép név :) azért még jöhetnek
2013. ápr. 13. 15:58
 3/29 anonim ***** válasza:
44%

Nevezd el Alu Musztafa Kebab-nak, vagy esetleg Hibrokolonomedio-nak, ami az Irigy Hónalj Mirigy egyik számában volt benne

http://www.youtube.com/watch?v=ApKaMi4YGyY


De esetleg hívhatod blökinek is, ahogy én a macskámat.

Még sosem nyávogott, hogy zavarja a neve...

2013. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
rohadtul nem volt vicces -.-"
2013. ápr. 13. 16:32
 5/29 anonim válasza:
milyen betű?
2013. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
Igazából szerintem add el a lovat, elég gáz, hogy van pénzed egy ilyen lóra, de annyi eszed nincs, hogy nevet adj neki.
2013. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
"...hogy van pénzed egy ilyen lóra..." - hát kedves féltékeny válaszoló, szerintem ilyen válaszra senki nem kíváncsi, főként nem a kérdező! Egyáltalán honnan tudod a kérdező körülményeit, hogy így kijelentsd, hogy mégis mire van pénze!? Honnan tudod, hogy esetleg, a családja nem lótartással foglalkozik-e, és talán épp most született egy csikó, akinek nevet szeretnének adni. Nem kell mindig arra gondolni, hogy egy milliomos vett egy csilli-villi lovat, mert a sok pénzével nem tud mit kezdeni. És nem csak a milliomosoknak lehet lovuk, de mindegy....
2013. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

utolsó előtti a csikó hozzám született és nem vettem, nem mintha közöd lenne hozzá.

Amúgy arra gondoltam, hogy A-betűvel kezdődjön.

2013. ápr. 13. 19:45
 9/29 anonim ***** válasza:
Arabella, Aida, szerintem mindkettő szép név. :)
2013. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9-es voltam, még eszembe jutott az Arábia is. :)
2013. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!