Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kobakot vegyek?

Milyen kobakot vegyek?

Figyelt kérdés
Heti kétszer járok,kezdő vagyok,max 10 000-ért tudnék venni,mert most lóra gyűjtök.
2013. ápr. 20. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nezz szet a vateran.ott mar 5000 ezer forintert is tudsz fouganza kobakot venni es az egy eleg jo lovas marka.de ajanlani tudom a lovasboltokat is van amelyiknek weboldala is van es online vasarolhatsz vadi ujat.

Melyik varosban laksz?

2013. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fouganzát nagyon nem ajánlom, kényelmetlen, belefülled a fejed. 10000 Ft környékén Budapesten a Nagy Lovasban már kapsz Carbonic kobakot, nem éppen a legjobb, de nekem ez van, kényelmes, szellőzik, állítható, heti 2 alkalomra megfelel. A Horze lovasboltban is van 10000 Ftnál szerintem kicsit drágább, de kivehető, mosható a belseje. Nem tudom, most éppen kapni-e, de nekem nagyon tetszett, még télen néztem. Úgy tudom amúgy, hogy más márkában, azt hiszem Horze az is, lehet kapni ugyanazt a Carbonic kobakot, csak más van az elejére írva, mindenesetre az tuti, hogy a Nagy Lovasban (Kőbányai út) van, az enyém onnan van, és szuper, sok ismerősömnek is ez van, szeretik.
2013. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, használt kobakot vaterán nem vennék, lehet, hogy estek már benne csúnyát, és törött, nyomott, gagyi. Az én első kobakom használt volt, a Pasaréti lovarda (Pasaréti térnél, szintén Budapest) bejáratánál volt egy pici lovasbolt, ott vettem, Horka márkájú, 3000 Ft-ért adták, hosszan használtam, csak nem szellőzött. Mindenesetre használt lovas cuccok boltokban is érdemes nézelődni, ott belefuthatsz jó minőségű használt kobakokba.
2013. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használt kobakot ne vegyél, és általában jó minden esés után cserélni, mert ha nem is látszik, azért megsérül. Pont ezért sem vennék használtat - ki tudja, mit élt át?


Én annak idején 6 ezerért vettem Daslö márkájú kobakot, igaz, jó 10 éve már.

Amúgy az, amit figyelni kell, hogy 3 vagy 4 pontos rögzítésűt vegyél.

2013. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En csak otletet adtam a szaz lehetoseg kozul nem ratukmaltam.lehet parszor hasznaltat is venni nem kell agyonrepedtet es agyonizzadtat vennie amire ti gondoltok.kezdo lovaskent csak karamban lovagol.gondolom en.terepre pedig mar vehet egy komolyabbat amit ti is irtatok.
2013. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] Ilyet ajánlok!Igaz hogy huszon v hány de nekem is ilyen van!Nagyon jó kényelmes és ha pl:57-nek méred a fejed de az 57-es kicsi az 58-as nagy akkor összééb tudod hozni hátúl!Sz val nincs olyan hogy ebbe nem lenne jó a méretedben!
2013. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!