Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudnám megnyugtatni a...

Hogy tudnám megnyugtatni a lovamat ugrás előtt?

Figyelt kérdés
Most ugrattam először és ahogy az akadályhoz értünk elkezdett iszonyatosan rohanni, meg tiszta ideg lett, előszőr próbáltam lelassítani szárral, akkor egyből megőrült és még rosszabb lett. Az oktatóm mondta, hogy adjak neki szárat, adtam is neki, de ő ezt kihasználta és az akadályhoz érve nagyon nagyon megindult és alig lehetett lelassítani :( Mit kéne tennem? :O
2013. ápr. 20. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ideges voltál és a ló ezt vette át.
2013. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, az én lovam is rendszeresen ezt csinálja, de akkor az edző azt mondta, hogy csak ugratni akar és azért kicsit túlpörgeti az agyacskáját
2013. ápr. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest miert nem edzesen az edzodnek tetted fel? Ismer teged, ismeri a lovat, latja a hibaid, valoszinuleg o tudja a legjobb tanacsot adni. Mi innen ismeretlenul csak tippelni tudunk.
2013. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát nem voltam ideges... legalábbis voltam már idegesebb is és azt se vette át nagyomn... am 3. válaszoló.. olvasd el mit írtam... megkérdeztem az oktatómat is... -,- de most ha csak bele akarsz szólni akkor inkább ne tedd...

a többieknek köszönöm! :)

2013. ápr. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!