Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy álljak így ki?

Hogy álljak így ki?

Figyelt kérdés
Most jutottam el odáig, hogy kipróbálnám magam díjlovas versenyen. Viszont visszahúzó hatással vannak rám "apuci kislányai"...tartok attól, hogy kinevetnek, összesúgnak a hátam mögött. Nem tehetem meg, hogy extra származású lóval menjek, hogy a legdrágább nyerget rakjam rá...Érdemes így egyáltalán megpróbálnom? Mit tehetnék, hogy elfogadjanak?

2013. ápr. 24. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ez így igaz, amit írsz, akkor nehezebben fognak elfogadni a lovasok, ez tény. Neked ehhez több idő kell, velük kell lenned hóban-fagyban, szélben, esőben, trágyában és kocsmábam, akkor lesz majd esélyed, hogy jobban elfelejtsék, hogy te milyen különleges adottságokkal indulsz egy versenyen.
2013. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen "különleges adottságokra" gondolsz? Én csak simán parálok az egésztől. Jó nem azt mondom, hogy szakadt felszerelést kapna a ló.
2013. ápr. 24. 23:30
 3/13 A kérdező kommentje:
Túl sok negatívumot hallottam már :/
2013. ápr. 24. 23:32
 4/13 anonim ***** válasza:
"Parálni" nem kell, az nem jelent semmit. De közéjük akarsz tartozni vagy újgazdag gyerek akarsz maradni? Ez a problémád, nem? Ha közéjük akarsz tartozni, akkor viselkedj úgy, hogy szeressenek. Dolgozz velük, és próbáld eloszlatni az előítéleteket.
2013. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok újgazdag! :) Falusi gyerek vagyok aki él-hal a lovakért és a lovazásért.
2013. ápr. 24. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:
A porcelángatyás úrigyerekeket, úrilánykákat minden lovas ellenszenvvel kezeli, ez így van. Ezért kell megbarátkozni velük. Éjszaka is velük maradni sütögetni a tűznél, csutakolni, almozni, talicskázni... akkor talán majd befogadnak, sokára.
2013. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem nem nem !!! Ennyire rosszul írtam volna ki a kérdést??? :O Falusi vagyok! Önerőből jutottam nagy nehezen addig ameddig és szeretném magam megméretni, de nem néznek majd ki egy kis magyar félvérrel és univ nyereggel a "gazdagok"?
2013. ápr. 24. 23:39
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Én mások nevében nem nyilatkozhatok...
2013. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy a többiek kinéznek, hanem hogy a bírók is nézik a felszerelést...Most a díjlovas verseny az annyi hogy odamész, melegítesz, lelovaglod a programot, elmész. Nem kell pajtásnak lenni az összes versenyzővel. Vannak olyanok is, akik önerőből küzdötték fel magukat, nincs csili-vili mindenük, velük is lehet barátkozni. A díjlovas verseny nem olyan mint a 3 napos lovastusa, ott szorosabb barátságok is vannak, mert a verseny helyszínén is szoktak aludni, vagy legalábbis a közelben :)


Szerintem ne figyel az ilyen kis gazdag, de lovagolni nem tudó kislányokra, öltözz illendően, és lovagolj a legjobb tudásod szerint. Az természetesen a minimum h bármennyire is nem méreg drága a nyerged, egyéb felszerelésed, tiszta, ápolt legyen a ló is és te is :)

2013. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy a sporttársam ápolt legyen velem együtt egy hétköznapi lovaglásnál is alap. :) Ezt nagyon belém nevelték már kicsi koromban :) Köszönöm a választ :)
2013. ápr. 24. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!