Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk látok egy gyönyörű lovat valahol akkor olyan lelkiismeret furdalásom lesz mert van saját lovam és őt kéne a leggyönyörűbbnek látnom. Ez normális? Ti is éreztek ilyet néha?
2013. ápr. 25. 19:18
 1/2 x) ***** válasza:

Én is érzek ilyet néha. Szerintem minden lovasnak a saját lova a legszebb, de azért megengedhetjük magunknak néha, hogy ránézzünk egy lóra és kibukjon belőlünk egy mindent elmondó "basszus, de gyönyörű".

Egyébként én a csatlakozásnál vagyok így, más lóval egyszerűen nem tudom végigcsinálni, mert olyan rossz érzés, hogy nem a saját lovammal erősítgetem a kapcsolatomat. És nem tudok más lovat annyira szeretni, hogy csak rá tudjak figyelni, mert mindig a saját lovam jár a fejemben. :) De szerintem ezzel nincs baj.

2013. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, én nem éreztem még így. Vannak szép lovak persze, de az enyém is szép. Az én lovam az ideális ló a számomra. Lehet, hogy nem egy tízmilliós, világklasszis sportló, de akkor is az ideálom. Ha felajánlanák, hogy elcserélhetem a világ akármelyik lovára, akkor sem hiszem, hogy elcserélném.
2013. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!