Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lovardáról?

Figyelt kérdés

Pilisen a Csilló Lovasiskola


http://www.youtube.com/watch?v=0A9zERTQvGE


2013. ápr. 26. 14:29
 1/9 anonim válasza:

A lovasok jól lovagolnak,a hely ápoltnak tűnik.Nekem tetszik,de túl messze van ahhoz,hogy oda járjak lovagolni.

De ez csak az én véleményem :)

2013. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miék városban van?Amúgy nagyon de nagyon jó lovas club!
2013. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nekem az a része egyáltalán nem tetszik, hogy a ló áll a boxban, felnyergelik (a boxban), lenyomnak egy edzést, majd visszabasszák a boxba...
2013. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a lovasok kicsit szét vannak esve, viszont a lovak szépen ugranak. A hely jónak tűnik.
2013. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is így látom, nekem pedig fontos lenne hogy stabil tudást kapjak.

A lovak a videón saját lovak, a lovasé a tudtommal. Az iskolalovakról nem tudok sokat.

2013. máj. 9. 13:37
 6/9 anonim válasza:
háthát tényleg nem szeretnék kötöszködni, csak jó tanács a lovasoknak! a lovak szerszámozását szörnyű volt nézni.. jobbról lenyergelni?meg nyereggel és lógó martingállal még egy pillanatra sem hagyunk magára lovat!!ha az nincs rögzítve valahogy) meg kicsit mozgolódott az alsó lábszár, és a pej lovon ülőnek folyamatosan fel volt húzva a sarka(ez volt a kritika) viszont ügyesek voltak, nem ijedtek meg a magasságtól és a távolságok is egész jól kijöttek! (csak arra a fránya szerszámozásra figyelni! balesetvédelmi és esztétikai szempontból is!)
2013. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kérdezősködtem, és ez a kis csapat a versenyző ifijükből áll.

Megnéztem más videót is és a pej lovasnak olyan szétesett a mozgása. Ott tanult meg alapból. Hát ez nem biztató, mivel egy komolya baleset után lenne szükségem jó edzőkre.

2013. máj. 9. 17:08
 8/9 anonim válasza:
merre laksz?
2013. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Cegléd
2013. máj. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!