Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogyan hoztátok össze a...

Ti hogyan hoztátok össze a sulit/tanulást és a lovaglást/saját lovatokat?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Beáll ám a rend ha megkapod a pacit.:) Kár előre eltervezni, mert úgysem úgy lesz..(tapasztalat)
2013. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2013. ápr. 26. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát kb. katasztrófa..:/

A mai napom valahogy úgy nézett ki, hogy:

mivel 7 órám volt haza értem 3.20-ra, 3.40kor átöltözve megebédelve baktattam a lovamhoz (kb. 10 percre tartjuk tőlünk) elvégeztem amit kell.. haza jöttem 5-re megfürödtem aztán 6-7ig barátnőmmel voltunk megbeszélésen (szüretibál) 7-9ig táncon voltam a barátommal..

Nagyjából így.. :)

15l

2013. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehezen. Egyetemista vagyok, az órarendem pedig általában tojik rá, hogy nekem bármi egyéb elfoglaltságom is lehet - ha lyukasórám van, az nem elég, tehát utolsó órám után, vagy első előtt kell valahogy besűríteni a lovat is. Így nyár felé közeledve inkább utána, télen meg irtó húzós, mert sötét van, meg hideg. Nyáron meg persze böszme meleg... Ha beleveszem, hogy ha nem akarok kehes lovat, én locsolom a pályát... Nos, hát igen.

Jobb esetben 2-4-ig van csak órám, és onnantól hajrá, rosszabb esetben meg vagy megkérem oktatóm, hogy mozgassa a pacit, vagy kényszer pihi - bár idén ilyen nincs, tavaly volt olyan napom (hétfő9, hogy reggel 8-tól este 8-ig órám volt egyhuzamban, szünet nélkül, előtte mentem ki a lóhoz 6-ra, aztán mikor fél9 fele hazaértem, megszűntem létezni a világ számára, főleg, hogy másnap fél7-kor kellett kelni.

2013. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x) ***** válasza:

Úgy, hogy rengeteget romlottak a jegyeim... máshogy nem nagyon lehet. (Jó, nem mintha annyira imádtam volna tanulni, de sokkal többre lettem volna képes.) Az meg már 2-3 év után föl se tűnt, hogy kávén meg energiaitalon éltem 5-6 órás alvásokkal. De legalább jó a kapcsolatom a lovammal. És ez nekem sokkal többet jelent, mint hogy 5ös vagy 4es leszek-e év végén matekból.

Amúgy egy átlag napom úgy nézett ki, hogy fölkeltem fél 6-kor, kimentem a lóhoz (szerencsére itthon tudtam tartani és nem kellett bértartásba járkálni hozzá), megetettem, kiengedtem a karámba. 6:30-kor busszal suliba. Jó esetben hazaértem 3 órakor, rosszabb esetben fél 5-kor. Azonnal ki a lóhoz, enni adni neki, mozgatni, csutakolni, istállót takarítani. Ez úgy kb 1-2 óra, közben bementem 10 perc alatt ebédelni. Aztán be, tanulás (már 7 óra körül járt az idő minimum). Akkor ugye fürdés, vacsora. Aztán valamennyi tanulás még éppen belefért, a többit meg "majd a buszon megcsinálom" (hogyne...). Aztán legrosszabb esetben 10-11 körül aludnom kellett, hogy föl tudjak reggel kelni.

2013. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előre megtervezni a napjaidat a hetedet teljesen értelmetlen mert biztos közbejön valami.én pont érettségi évében kezdtem el komolyabban lovazni.hát volt amikor holtponton voltam a tanulás és a szarlapátolás között de adta magát a dolog.nem volt könnyű voltak nehéz pillanatok de minden perc megérte, mert azt amit egy ló tud adni azt semmi más nem pótolhatja.nem bántam meg soha hogy disco helyett a lovazást választottam és nem a plázában ültem minden délután és hogy nem volt annyi csajos délután vagy vad buli.Még most is velem van az én kis lovam.

persze néha néha kaptam segítséget a ló körüli munkákból de a loval senki nem foglalkozott helyettem

2013. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!