Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez most hogy is van, hülyesége...

Ez most hogy is van, hülyeséget mondtak nekem?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy a csődör megérzi ha egy nő menstruál, de engem elkezd csípni, harapni és fel áll két lábra . Miért van ez? Ettől? . Ez most igaz, vagy hülyeség?

2013. ápr. 27. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
baromság, köze nincs hozzá, az én lovam csődör és semmi baja sincs
2013. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megérzi, de ettől még nem fog megugrani... Simán csak gond van a hierarchiával köztetek, ha egy ló rád ágaskodik, megharap, egyértelműen azt közli, hogy ő a főnök, húzd meg magad és viselkedj, vagy helyre tesz. A helyedben nem hagynám rá, mert ez csak rosszabb lesz...
2013. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megérzi, de hogy tesz-e valamit, az lófüggő. Van, amelyik valóban csipked, van, amelyik megérzi ugyan, de nem látszik rajta, mindent ugyanúgy csinál, mint máskor. Ez jellemfüggő. Én olyat mént még nem láttam, amelyik ágaskodna emiatt, bár simán lehet, hogy van ilyen is.
2013. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!