Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri ez a nyereg?

Megéri ez a nyereg?

Figyelt kérdés

[link]

Új lovam van, és a régire használt nyerget a lóval együtt eladtam (mivel azt rá csináltattam) de most nincs pénzem csináltatni egy nyerget, ráadásul sürgős is, mert így az új lovamat csak úgy tudom lovagolni, ha kölcsön kérek egy nyerget. Stübben Siegfriedben már ültem, az nagyon jó volt, Parzivalt még nem próbáltam. Van valakinek tapasztalata vele? Rendben lehet ez a nyereg? Az ár korrekt?


2013. ápr. 28. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

az összes stübben nyereg kiváló. az ára meg sztem megéri, én is használtan vettem, igaz csak 35-ért, de az nagyon jó kapás volt.

szerintem vedd meg, megéri.

2013. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Stübben Scandica díjlovas nyerget vettem 60ért kereken, bőven megérte, még 20 év múlva is úgy fog kinézni mint ma. Szerintem ez is jó üzlet lehet, de rá kéne előbb próbálni a lóra azért, ha van rá mód, bár szinte biztos, hogy jó lesz rá, ezek elég "univerzális" nyergek.
2013. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!