Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik online lovasboltból...

Melyik online lovasboltból érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
én rendeltem már a nagylovasból, klp-ből és az imagineből is, egyikkel se volt gond!
2013. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi eddig a nagylovasbol rendeltunk vagy szemelyesen mentunk a boltjukba.

elegedettek vagyunk azzal amit kaptunk

2013. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legutobb a lovaswebáruházból rendeltem. Nagyon korrektek voltak, jó ár, gyorsan válaszolnak, pontos pk-költéget mondanak, és jók a termlkeik. Nagyon meg voltam elégedve.


De sok helyről rendeltem már (nagy laovas, imagine, tanita, klp) soha semmi problémám nem volt eddig. A klp-nél volt,hogy az egyik terékről hiányzott egy alkatrész, amit küldtek, de azonnal, probláma nélkül kicserélték.

2013. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most találtam a netem egy lovasboltos nőre, a neve Hartl Judit, iszonyat olcsó minden, pl bőr kötőfék 6400 ft...
2013. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a horzét még nagyon szeretem, minőségi árut árulnak, minden felszerelése a lovamnak onnan van és rettentő igényes, tartós
2013. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én KLP-ből és a lovaswebáruháztól rendeltem, mindkettőnél korrektek voltak. :)
2013. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a lovasok.hu-ról rendeltem, szerintem megbízhatóak, kedvesek. :) Rossz méret esetén pedig kicserélik megfelelőre.
2013. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Judit féle online rendeléssel az a baj, hogy az oldalon nincsenek árak, nem lehet jól körbe nézni és az egész olyan, mintha nekifutottak volna és elfogyott az energia....
2013. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!