Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovas szakmák vannak?

Milyen lovas szakmák vannak?

Figyelt kérdés
Milyen lovas szakmák vannak?12 vagyok és anyukám mondta hogy döntsem el hogy milyen suliba szeretnék menni..én mindenképp lovas szakmát szeretnék de nem tudom hogy mit/milyet/milyenek vannak.magamról:Lóbolond!,Életvidám?Állatimádó(főként ló),Jó tanuló(4 es),hát most ennyi jutott eszembe de kérdezzetek még ha kellne v mi.Jah és hogy hol található az az iskola +szakma oktatás... sz val mindent!Előre köszi!
2013. máj. 2. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most igen, ez nehéz, mert előre ezt nem mindig lehet megmondani, mi szeretnél lenni, hisz van sok lehetőség, a teljesség igénye nélkül párat felsorolok, ami eszembe jut.


(Patkoló)kovács, lovas edző, lovas oktató, belovagló, csikós, lótartó, lótenyésztő, fogathajtó (vagy ügető vagy díjhajtás), zsoké, hivatásos versenyző is lehetsz (ekkor a szakmád általában más), szabadidomító, tréner (galopp vagy ügető lónál, valamelyik tréningtelepen), lovász, lógondozó, állatorvos, mezőgazdasági munkás (ló, mint igaerő), ménesgazda, lovastúra vezető, vendéglátós (lovasturizmus), lovasterápiás szakember, cirkuszi ember (lovastornára épülő dolgok főleg, de akár más állatokkal is), lovaskultúra oktató, stb-stb...


[link]

2013. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy gimi után irány Kaposvár... ha van pénzed, esetleg EPONA, de az nagy lenyúlás
2013. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg nemsokára végzek gimibe és Kaposváron gondolkozok..most indult az országban egyedülálló lovasterapeuta képzés..meggondolandóó:) de ha nem is lovasterapeuta hanem mondjuk lótenyésztő vagy akármi ami lóval kapcsolatos szeretnél lenni akkor is érdemes megnézned a Kaposvári Egyetem honlapját:)
2013. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!