Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szemerkélő esőben is kimentek...

Szemerkélő esőben is kimentek lovagolni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen :-) A legjobb!
2013. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy istenverte villámzónában lakok, ahol a szemerkélő eső a hely speciális mikroklímája miatt pillanatok alatt felhőszakadássá alakul. Egyszer szívtam ezt be, és amikor már a 10. villám csap be 3 km-en belül az kissé idegesíti az embert állva a teljesen sík mező közepén hol kb ő a legmagasabb pont. Mégegyszer ilyet nem játszunk...
2013. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én igen, bár a régi bőr nyergemmel nem mentem, de miüta szintetikus nyergem van, nem félek, hogy tönkremegy, az a legjobb! A ló is szereti, mert nincs olyan meleg, és nagyon hangulatos.:)
2013. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elindulok, max magamra kanyarítok egy katonai poncsót :D
2013. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Persze! :) csak ne legyen sáros a talaj, nehogy a ló megcsússzon.
2013. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én erdőben szoktam lovagolni. Nagyon hangulatos, érezni lehet a kellemes "esőszagot" és mégsem ázunk meg
2013. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zuhogóban is. :) Csak ha már olyan, hogy a bőr nyerget inkább nem vállalnám be, akkor szőrén.
2013. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szőrén esőben nem merek, mert vizes lesz a ló háta, csúszni fog, és simán lefordulok róla oldalt. Viszont van egy remek neoprén patrac-szerű cuccom (kengyel nincs rajta, de középen van kapaszkodója, váratlan helyzetekre :D ) azzal szoktam olyankor, alá pedig nedvszívó pokrócot teszek izzasztó helyett, ha már eleve vizes a ló háta. Persze viharban nem, nehogy az erdőben a fejünkre essen egy fa (egyszer 10 méterrel előttünk dőlt ki egy fa, pedig eső nem is volt, csak szél azóta soha) vagy belénk csapjon egy villám, meg hát olyankor a ló is ideges, de egy kis eső nem árt senkinek, nem vagyunk cukorból. Ez persze a terepre vonatkozik, pályán, ha esik, akkor beviszem a fedelesbe, hogy ne menjen tönkre a felszerelés, mert idomítóedzést azért nem tudok kapaszkodós patracon, meg ugrani sem. Ha tele van a fedeles, vagy épp rendezvény van, vagy boronálnak stb, akkor elhalasztom az edzést, inkább lecuccolom, és megfutószárazom kicsit kint nyereg nélkül, hogy mégis mozogjon.
2013. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki mehetsz :) Sőt én zuhogó esőben meg havazásban is voltam és jó volt.
2013. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!