Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy magyar félvérhez mekkora...

Egy magyar félvérhez mekkora kötőfék kell, méretét tekintve? Közepes/Nagy vagy Extra nagy?

Figyelt kérdés
Átlagos magasságú(160) a paci..netről szeretném rendelni, de még nem csináltam ilyet..

2013. máj. 5. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt a cobos ( közepes ) méretű, de az a legegyszerűbb ha valamelyik ismerősödnek van kötőféke és rápróbáljátok a lóra.
2013. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fullos
2013. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!.:)
2013. máj. 5. 11:51
 4/5 x) ***** válasza:
Az én lovamra is elég a közepes, de tényleg rá kell próbálni.
2013. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, gyártótól is függ, az előző kötőfékem fullos volt (szalaggal 165 a ló, bottal 160-161 cm tán), a mostani viszont cobos, mind a kettő ugyanúgy passzolt rá, és egyiket se kell jobban meghúzni, vagy ilyesmi... szóval ezt is meg kell épp nézni, de amúgy valószínűnek tartom, hogy a cob elég rá - azt kéne megállapítani, milyen a feje, mivel a magyar félvérnél az anya ismeretlen származású általában, míg az apa fed. engedélyes mén, így ott aztán bármi előfordulhat: ha böszme nagy feje van a testéhez képest, simán lehet, kelleni fog a full, míg ha nagyon apró, finom feje van, akkor a cobot is lehet, hogy jól meg kell húzni... :)
2013. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!