Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Veletek már fordult ilyen...

Veletek már fordult ilyen elő? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Lovam lábán a bokája és a csüdje fölött, kisebb "foltokban" vizesedések jelentek meg. Nagyon megijedtem, és pókra gyanakodtam, de nem igazán néz ki úgy, mintha az lenne (bár még élőben sosem láttam, úgyhogy nem biztos). Tegnap este beszéltem egyik lovas ismerősömmel, aki mondta, hogy neki minden tavasszal 10 lovából 6-on van ilyen, és hogy valami fűfélére allergiásak. Ekkor elkezdtem gondolkodni, és "rájöttem", hogy pár napja mindig szedek neki füvet a mellettünk lévő ültetett erdőszerűségből, és azóta lett ilyen a lába. Persze már hívtam az állatorvost, és majd kijön megnézni. A ti lovatokon volt már ilyen? Mit csináltatok, ami jót tett neki?
2013. máj. 5. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Enyémen még sosem jelentkezett ilyen, úgyhogy nem tudom, de a lóbalzsam jó lehet, átkenni vele a lábát könnyű munka után (állni ne hagyd, ha mást nem, legalább lépjen, az mindig jó!)
2013. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!