Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Féreghajtó paszta, de mégis...

Féreghajtó paszta, de mégis milyen?

Figyelt kérdés
eddig állatorvos adta a lovunknak a pasztát,de most apa engem kért meg ,hogy vegyem meg patikában. mégis miylet célszerű venni?ugy olvastam h praziquantel felesleges ,hacsak nem biztos h galandférges a ló. noromectin megfelelő lenne? és miylen árban vannak ezek? mert interneten láttam 2500ért ,amitől kicsit tartok,mert mindenhol 4000 felett van az ára. ez letud járni? vagy tud valami bajt okozni?

2013. máj. 5. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a lovarda tulajától veszem, 2500-ért, igaz, ÁFA nélkül, eddig bevált, egyszer volt férges a paci, mikor elhoztam, szépen kitakarította, azóta semmi baja. A nevét sajna nem tudom, de szóval nem ölte meg a lovat...

A másik, már hogy az istenbe ne tudna lejárni? Gyk. gyógyszer, és én sem szívesen vennék be lejárt gyógyszertári készítményt...


Esetleg amit érdemes lehet, felhívni az orvost és megkérdezni, eddig milyet adott a lónak, vagy ha beírta az útlevelébe, akkor ott megnézni.

2013. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

nekünk nem férges paci, csak a biztonság kedvéért minden oltásnál megkapja.

2013. máj. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!