Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Úgy érzem hogy verem. (? )...

Úgy érzem hogy verem. (? ) Lehet? :/

Figyelt kérdés
Most tanulom a vágtát és arra gondoltam hogy a jövőbe díjugratok majd...Az lenne a kérdésem hogy télleg verem a hátát vagy csak én érzem ugy?Mikor vágtába beugrik és vágtázik akkor ugy érzem hogy verem a hátát pedig az edzőm azt mondja hogy szuper!Ezt az első vágtámnál mondta...De én mégis attól félek hogy verem a hátát..nekem kényelmes a vágta és azt vettem észre hogy jobban szereti mint az ügetést a paci..Miért érzem az?Csak én érzem azt?A válaszokat köszi!
2013. máj. 5. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és lóháton nem érzem csak..arra gondolok hogy netán verem..nem érzem azt hogy verném..
2013. máj. 5. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
ok en felreertettem a kerdest nagyon es sirok XDDDD
2013. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__4312134-vagtab.. - az itt leírtak mellé hozzátenném, hogyk b. annyira hátrahozod a vállad, hogy úgy érzed, hátraeel, és akkor jó lesz. Még az Olimpikonok is visszaülnek néha futószárra, hogy ülésbiztonságot és stabilitást javítsanak, stb., első alkalom után meg főleg ne aggódj - ha vered a ló hátát, az sem baj, mert meg fogod tanulni, hogy kerüld el, és tedd mindkettőtök számára kényelmessé. Nyilván első alkalomnál (jó edző mellett...) futószáron vágtázol, kapaszkodhatsz a nyeregben, stb, az úgy kicsit más, mint majd akkor, amikor már a kezeid abszolút függetlenek, nem kapaszkodsz. A jó, igazi iskolaló türelmes és jóindulatú, megtanít vágtázni zokszó nélkül - meg kell becsülni.

Szóval összességében, ha az edződ azt mondta, elsőre ez nagyon jó, akkor úgy is lehet, nem kizárt, hogy a lónak kicsit kellemetlen volt, de ezen nem kell aggódnod, hanem arra kell koncentrálni, hogy minél hamarabb mindkettőtöknek jó legyen :) Nyilván ne görcsölj rá, mert az vezet aztán ülésproblémákhoz, merevséghez, meg pattogáshoz. Legyél laza, váll-csípő-sarok egy vonal, nem lesz gond.

2013. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszával egyetértek.. (és én is szakadtam..)

Amúgy majd ráérzel.. :D

2013. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, én is röhögtem. :D Teljesen más témába olvastam kérdést és kiadta itt alul, és csak magát a kérdést elolvasva el nem tudtam képzelni, hogy miről lehet itt szó, mondom erre kattintanom kell! :D

De a kérdező leírása sem semmi, nagyjából értettem, majd elolvastam még a kiegészítést és így most már megállt a tudományom. XD

2013. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!