Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért pisili le a lovam a szénát?

Miért pisili le a lovam a szénát?

Figyelt kérdés

Mostanában kap zöldet is enni, és lepisili a jó szénát.

herélt.


azért pisili le mert nem kell neki, és zöldet akar? vagy mi?

drága a széna :/


2013. máj. 6. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ledominálja. :D
2013. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit csinál?:)
2013. máj. 6. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyasmi lehet amit leírtál...hihetetlen hogy mennyire okosak és rafináltak..:D Én estére be szoktam engedni a pacim egy másik területre ahol nincs fű, és reggel amikor megyek már ott áll a kapuban és amikor meglát nyerít mint egy őrült..télen bezzeg megveszik a szénáért,még a szalmát is megeszi, de most nem kell neki se..szerintem ha teheted inkább legeltesd:)
2013. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szénahálóból is adhatod neki, kb. fejmagasságba téve, lepisilni akkor már nem tudja =)
2013. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért azt pisili le, mert nem olyan értékes már neki, mint a fű, de az is lehet, hogy nem gondolkozik ennyit, csak pisil valahova. Etesd a szénát vályúból, vagy szénahálóból, akkor nem pisili le.
2013. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az lesz :)
2013. máj. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!