Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülhetnek a nagyon...

Mennyibe kerülhetnek a nagyon "elit" lovak?

Figyelt kérdés
Tehát olyan lovak, akik akár olimpiára is mennek, tökéletes származásuk van, vagy más hasonlóan neves versenyen kitűnő eredményekkel szerepelnek.
2013. máj. 7. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A csillagos égig mehetnek az árak, jellemzően azokat nem adják már el, hanem megtartják a tenyészértékük, meg a jövőbeli eredmények miatt, de nyolcjegyű lehet az összeg forintban, 10-15 millióért még nem kapsz olimpiai lovat, de elég jó versenylovak vannak már annyiért. Megjegyzem, én 2 milliónál többet sosem költenék lóra, annyiért már fantasztikus lovak vannak.
2013. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is csak kíváncsiságból kérdezem. :)
2013. máj. 7. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

nálunk van egy ló ami állítólag 20 milla, és az elejével van valami gubanc.... szóval.

Szerintem el sem mered képzelni mennyiért árulhatnak lovakat... De egyet értek, én két millát sem adnék ki egy lóért.

2013. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én lovacskámat 400000 forintért vettem, 120ig ugrik, tapasztaltabb lovassal többet is menne, dyjlovaglás L szinten tartunk úgy, hogy én is tapasztalatlan vagyok, sokkal több van a lóban, nekem ő teljesen elég, de Olimpiára, meg Világkupára biztos kellenek az "elit" lovak, csak az már abszolút más kategória. Ami rengeteget ér rajtuk, az a származásuk, az elért eredményeik, és a tenyészértékük.
2013. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak hogy számosítsunk és választ kapj az eredeti kérdésre:


http://www.youtube.com/watch?v=vkK29D6NHQQ


ez a profi díj, military és ugróló 2,5 MILLIÁRDOT kóstál.. :)

2013. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőven több millió, úgy 20-30 is lehet egy olimpiára minősült (!) ló, és akkor még nem ment ki ténylegesen egyszer sem egy olimpiára se, csak lehetne vinni.
2013. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
több milliárd.. de ha megnézel egy frízt pl. ami azon kívűl hogy kocsikázol vele meg néha rá ülsz (versenyre nem a legjobbak..) 1-1,5milla egy csikó.. szóval csak viszonyításképp.. :D
2013. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!