Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények róla?

Vélemények róla?

Figyelt kérdés
[link] Küllemre milyen? Ti elmennétek megnézni? Nem túl bizalomgerjesztő a helyesírás, de a színe nagyon megnyert magának. (Tudom, jó lónak nincsen színe, mégis szerelmes vagyok a szöszikbe, csak a hafi sajnos kicsi nekem.)
2013. máj. 10. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tuti nem igaz, a hirdetés...
2013. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy S-pályás-A1-es-denagyonnyugodtcsúszupergyereklovat várok, a származása se izgat, tekintve, hogy herélt, hobbilovasnak lenne első lónak kezdő versenyzésre, sok tereplovaglásra, és pár edzésre. (edző nincs, pálya csak akkor, mikor nem túl vizes, de nem is túl száraz) viszont tartok tőle, hogy odamegyek, és nem ez a ló fogad, vagy mégse egészséges a lába, vagy benyugtatózzák, olyan fura a hirdetés... De hát ennyi pénzért tudom, hogy hobbilovat kapok, örülnék, ha ilyen szép, de tényleg egészséges, jól képzett hobbilovat kapnék, mert elég messze van. Még nem hívtam fel, nem tudom, fel merjem-e hívni, tényleg fura a hirdetés.
2013. máj. 10. 22:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!De lehet hogy a hirdetést adták fel rosszul és lehet nem 400000 akarták hanem 4000000 ért.Egy 0-át símán kifelejthettek...Érdemes lenne elmenni megnézni és kipróbálni nyereg alatt.
2013. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy elírták a 0-t, kép nélkül régóta hirdetik már, meg rosszabb képekkel is. A szövegből is az látszik, hogy inkább vidéki, otthon tartott lóról van szó, mint idomított, képzett, edzésben lévő sportlóról.
2013. máj. 10. 23:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha egy 161-as ló nem lenne kicsi, akkor egy 148-as széles hátú, erős csontú és tömeges hafi is vígan elvisz mondjuk, azt azért tudd.
2013. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ez a ló nemrég még itt volt a környékünkön, 300-as irányáron árulták, baja nem volt, de csak hobbi szinten volt belovagolva. viszont nagyon vigyázni kell a békési kupecekkel, 1000 trükkjük van. ha arra felé laksz nézd meg, de én az ország másik végéből tuti nem mennék oda megnézni...
2013. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

na kicsit utána néztem és ezzel a névvel és származással volt itt egy ló a környékünkön, amit kép nélkül hirdettek a lovasok.hu-n.


nos az nem ugyanez a ló volt. tehát vagy az volt kamu papír, származás, vagy az akkori hirdetésből lelopták az adatokat és ez a kamu.


az a ló így nézett ki:

[link]

2013. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pivekla ***** válasza:
Ezt hívják tipikus kamu hirdetésnek. :) Felejtsd el, ez a ló nincs a hirdetőnél.
2013. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Héé, most néztem meg újra a hirdetést, és most más képeket rakott fel. A tegnapiak elég jó képek voltak, gyönyörű volt rajta a ló. Ja, és volt egy fehér csillag a homlokán.

Most meg érdekes módon egy kicsit teljesen máshogy néz ki. És nincs jegy a fején.

Azt hiszem, ez mindent megmagyaráz. Ne vegyél tőlük lovat.

2013. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Békésszentandráson nagyon sok kupec van és nem vagyok biztos benne hogy a lovak papírjait sem buherálják meg.felvásárolják az olcsó lovakat és nagy díjugró és díjlónak adják el.közben szegények a felét sem tudják csak az alapszintet.

ilyenekkel sose kezdj!

2013. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!