Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek tényleg zablák?! Borzalma...

Ezek tényleg zablák?! Borzalmasak!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez van a szájukban??? Csak nekem tűnik brutálnak, mert én egy vastag, gumis, egyszer tört csikóval lovaglom...


2013. máj. 12. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én is csak lovagolgatok csikozablával de ezek speciális zablák, leginkább profiknak, mert amatőr lovas fájdalmat okozhat velük.Mindegyik másfajta lovagláshoz valo gondolom, annyira nem értek hozzá.
2013. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezekben semmi durva, amit tudni kell hozzájuk, hogy ki, mihez, milyen stílusban és hogyan használja őket, mert van, amihez teljesen rendben van, és van, amihez ahogy te is mondtad, elfogadhatatlan.
2013. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem végig mindet, de ezeket főleg díjlovaglásban, és western lovaglásban használják nagyon magas szinten, mikor a ló már mindent tud csikózablával, de "láthatatlanná" akarják tenni a segítségeket. Ha valaki jól használja, semmi baj nincs vele, de ha a kemény szájú, makacs lovat akarják ezzel korrigálni, vagy azt akarják elérni, hogy menjen kezdőbb lovassal is, és így "megerősítik a lovas kezét" ott már nagy gondok vannak.
2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!