Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tenyleg felgyujtjak az istallo...

Tenyleg felgyujtjak az istallokat, megmergezik a lovakat? Hogyan lehet ellene, legalisan vedekezni?

Figyelt kérdés
A jovoben allatokkal, reszben lovakkal szeretnek foglalkozni. Anyukam megvan gyozodve rola, hogy veszelyes, mert siman rajuk gyujtjak az istallot a "joszandeku" emberek, meg a takarmanyt ellopjak es a tobbi. Ez tenyleg igy van? Tudtok ilyen "remtorteneteket", vagy anyukam tulzasba esik? Nem akarok naivnak tunni, tudom, hogy elofordul, de mennyire jellemzo ez?
2013. máj. 14. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csömörön egy időben több istállót is felgyújtottak. Igen, vannak ilyenek sajnos.
2013. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem túl sűrű, és az istállótüzeket általában nem szándékosan csinálják. De egyébként ha gondosan be van zárva a takarmány és az istálló, és nem fából készült a fal, nem nádfedeles, akkor elég nehezen gyújthatnának meg mondjuk egy téglából épült istállót... :)
2013. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként "védekezni" jó biztonsági rendszerrel tudnál: kamerával, riasztóberendezéssel, kutyákkal... :D
2013. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kamerat, riasztot nem szeretnek, mert igazi, tanyasi hangulatot akarok teremteni, mint mondjuk 100 evvel ezelott. Igy ereznem jol magam, tehat az elektronikat minimalisra szeretnem fogni. A romantikus lelkemmel felrideg tartasos, faistallot kepzeltem el, de akkor ezt lehet ujratervezem. :D
2013. máj. 14. 20:48
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
És miből szeretnéd kitermelni a romantika fenttartását? Mert nagyon költséges dolog.
2013. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A parom asztalos, mellette acs munkat is vegez. En tudok kotni, horgolni, befozni, varrni es meg par "noi" munkat. Na, de ez a jovo zeneje, es semmi koze a kerdesemhez, a riogato, "ugyse sikerul" valaszoktol meg tartozkodnek, kaptam mar eleget.
2013. máj. 14. 20:54
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezt ne csináld. Ne írd ki előre, hogy milyen válaszokat fogadsz el és miket nem, mert a nagyátlag komolytalanságába süllyedsz te is. Csak az válaszoljon, aki olyant válaszol, amit én szeretnék hallani? Akkor inkább ne kérdezz.
2013. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, egesz egyszeruen ez NEM kerdesemre vonatkozott. Nyilvan nem szeretnem hallani, hogy minden 2. istallot felgyujtjak, de ha ez lenne az igazsag, elfogadnam, megkoszonnem a valaszt. Te viszont NEM a kerdesemre vonatkozoan tettel fel, provokativ kerdest.
2013. máj. 14. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha neked az provokatív, hogy valaki érdeklődik a terved iránt, akkor maradj magadnak. A legjobbakat!
2013. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A csömöri ügy sok évvel ezelőtt történt,azóta sincs szerencsére ilyesmi.Az elkövetőt tudtommal elfogták.Inkább jobban kell tartani a lovak esetleges betegségeitől,sérüléseitől,mert egy műtét akár milliós nagyságrendű is lehet.Azért nagyon át kell gondolni,be tudjátok-e ezt vállalni.
2013. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!