Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor lesz látható a mozikban...

Mikor lesz látható a mozikban az Overdose életéről készült film?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Én nem is tudtam, hogy lesz róla film..:O De azért most örülök ennek:) Bár amit azzal a lóval műveltek, az borzalmas... Abban a lovardában dolgozok kisegítőként, amiben Overdose-t tartják, és hát mit mondjak, borzalmasan lesántult, és akkor még gondolkoztam nem rég azon, hogy most küldjék vissza a versenybe és küldjék ezzel a halálba, vagy fedezőménként "funkcionáljon-e" tovább?... Szerencsére most úgy néz ki, fedezőmén lesz, mert ha visszaküldik a pályára, az már állatkínzás lenne, olyansánta most. Amikor jönnek látogatók, gyorsan beviszik a boxba, nehogy valaki meglássa ilyen állapotba, szinte dugdossák azta szerencsétlen lovat a nyilvánosság elől, hogy legalább a hírneve maradjon fent. Borzalmas, hogy mi megy ebben a galopp sportban, az elmúlt 2 év alatt maximálisan kiábrándultam az egészből, mindegyik ló sánta, amelyik már járni sem tud, azt is viszik a pályára. Felháborító.


Ne haragudj, ez most nagyon nem a kérdésre volt a válasz, csak nem tudtam most magamban tartani ezt, nem rég jöttem haza a lovardából, azért vagyok még ideges, mert egy olyan lovat adtak alám, aki már lépésben is folyamatosan elbotlott, aztán meg csodálkoztak, hogy milyen rosszul futott a ló...

2013. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!