Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Itt miért "rángatja" a ló száját?

Itt miért "rángatja" a ló száját?

Figyelt kérdés

Nem fáj ez a lónak?

http://www.youtube.com/watch?v=pKaX7TtihaY


2013. máj. 20. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem látom hogy rángatná.
2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy folyamatosan húzza. (ezért raktam a rángatást idézőjelbe)
2013. máj. 20. 17:19
 3/10 FannaL ***** válasza:
Én sem, max egy icipicit, de az szokásos vágtánál. Az enyém az sokkal jobban csinálja teljesen fel-le jár a feje, na akkor ha zabla lenne a szájába biztos fájna neki.
2013. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FannaL ***** válasza:
Húha, az előző megjegyzésem kicsit rossz lett. xD Én azt olvastam, hogy miért rángatja a ló A száját. Igen, egyébként tényleg egy kicsit bele-bele rángat, ez csak annyi a hibája, hogy a keze nem mozog együtt a ló mozgásával, hanem próbálja egy helyben tartani, szokásos hiba. (Nekem is volt ilyenem) Nekem a csaj kéztartása nem tetszik szerintem túl len is van. De lehet az csak az idomító edzés(akár mit is jelentsen) miatt van a csajszi combjánál a szár.
2013. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Idomítóedzésen sincs a combodon a szár; a kezed nagyjából a köldök vonalában az elülső nyeregkápa felett van, egymás mellett olyankor...
2013. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a kezek "magassága" nekem is szemet szúrt, meg a sarkantyú is.

szerintem normál kézállással, sarkantyú nélkül kéne idomítani.

2013. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy pályán vagy, nem terepen, és nem ugrasz, még nem lesz minden idomítóedzés, szomorú, ha egyesek nem így látják. Aki nem tud egy bizonyos szinten lovagolni, az ne vegyen fel sarkantyút. Bár ez már csak az én véleményem.
2013. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan tipikus lekínozzuk a ló fejét hogy úgy tünjön hogy tudok lovagolni. A szárat sosem kell ott tartani. A zablát is csak annyira kell mozgatni a ló szájában hogy ne bólogasson jobra balra a ló. Ez olyan az én megfigyeléseim alapján hogy valami fogalma már van a lovaglásról de azt mégse jól használja fel.
2013. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mégis ezzel a videóval reklámozzák a lovardát :/
2013. máj. 22. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz meg róla még néhány videót, olyat ahol pályát megy. Nem véletlenül lett válogatott kerettag a lány...
2013. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!