Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? (több lent)

Mit gondoltok róla? (több lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a ló, erősen gondolkozok rajta. Neked mi a véleményed? :)

[link]



2013. máj. 23. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is szimpinek tűnik..:)
2013. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tűnik tisztavérűnek, de ha ettől el is tekintek, most akkor angol vagy western stílusban megy? Mert olyan nincs, hogy mindkettőben. Ha váltani akarsz, akkor átlovagoltatod a lovat (!), és ha mégse, akkor megint csak átlovagoltatod, mert ha csak ma így, holnap úgy, akkor összezavarod, de mást nem érsz el vele. Jó két éve, mikor lovat néztem, én is voltam olyan helyen, hogy a tulaj kérdezte, milyen nyerget kérek rá a próbához. Na kb. ez volt a különbség náluk amúgy, a nyereg, semmi más, a ló ugyanúgy ment mindkettővel, a tulajnak se volt elképzelése se róla, hogy a westernben mások a segítségek, ráadásul az a nyereg máshogy ültet, ezért a testsúlysegítségek nem jók úgy (!) az angol stílusú lovazáshoz...


Megnézni megéri azért, összességében nem egy csúnya paci.

2013. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! 2. értem, teljesen igazad van, erre nem is gondoltam :)
2013. máj. 23. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

ez vagy régi hirdetés, vagy nem sikerült eladni, de bő 1 éve, ha nem régebb óta árulják.


nekem az nem tetszik, hogy az egyik képen pelham, a másikon feszítő van a szájában...

2013. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azt hittem, hogy a hirdetést mostanában adták fel. :O

amúgy én hanyagolnám a feszítőzablát.

2013. máj. 27. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
hát az nagyon jól hangzik, hogy te hanyagolnád, de gondolom nem véletlenül volt azzal lovagolva, illetve ha azzal normálisan volt lovagolva (tehát hosszú száron, finom segítségekkel) akkor ki tudja mit szól a ló, ha lecserélik...
2013. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!