Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akkor most mi legyen?

Akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a lovagló tanáromat,hogy " szintet " léphetek-e

( a középső csoportban vagyok és a következőbe mennék ) és azt mondta = igen, de akkor nem lovagolhatsz a Némo-n ( ő a kedvenc lovam, mindig rajta ülök ), mert már öreg és ott sokat kéne vágtázni és ügetnie.... Most mi legyen?

13/Lány



2013. máj. 25. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Fejlődj minél többet, mert ha saját lovad lesz, akkor minél többet tudsz, annál jobb. Egy idősebb ló is tud vágtázni, stb., azonban egy iskolalovon napi sok ember végigmegy, és lehet, azt már nem bírná viszont, ha egy-két emberel nagyon sokat kéne összeszedetten teljesítenie. Ezt el kell fogadni.


Kezdőként, haladóként amúgy minél több lovon ülsz, annál jobb, mert minden ló egy egyéniség, máshogy kell vele bánni, hozzányúlni, máshogy reagál egyes dolgokra, stb. Nem jó, ha egy lovon bármit megoldasz, egy ismeretlenen meg már az ügetés komoly kihívás. :)

2013. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de már kb. minden lovon ültem a lovardában mielőtt elkezdtem Rajta ülni
2013. máj. 25. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi, összeszoksz egy (vagy több) másik lóval. Minél többell, annál jobban fogsz tudni lovagolni.
2013. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!