Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? Www....

Mit gondoltok róla? Www. Lovasok.hu/eladolovak/index. Php? Page=hirdreszletek&hid=129955&hirdtab=1&lapszam=1&rendstr=fe lvdescs&fromfo=

Figyelt kérdés
nem venném meg csak nézegettem az eladó lovak között, de érdekelne,hogy mi a véleménye másnak róla (nekem tetszik, bár azt kicsit furcsálom,hogy 4 évesen már versenyzik)

2013. máj. 25. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem jön be, hiába szedtem ki belőle a szóközöket, be tudnád linkelni újra?
2013. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komoly hibát én nem látok rajta, bár 4 évesen szerintem még nem kéne ugratni vele, az ráér 5-6 évesen, 4 évesen max szabadon ugróban kipróbálni lehet.

A másik, én azért megnéznék róla egy olyan képet, ahol nincs rajta lovas, mert a háta így nemigen látszik, esetleges korai belovaglás, stb...

A jó származáshoz annyit, hogy a Nagydíj-szintű európai sportlovak, de akár a kiemelkedő sportlovak is, utódaikban sokszor nem hozzák ugyanazt a teljesítményt, ennek genetikai oka van, hatalmas a szórás náluk, mivel nem zárt fajta, hanem használati típus (zárt méneskönyvű fajtáknál is van szórás, de nem ekkora).


A csere lehetőségét sose értettem, ha 9 év múlva rájövök, hogy mégse, becserélik? -.-" De ez mondjuk már csak nekem hangzik meredeknek, ha elhozok egy lovat és nem bírok vele, segítséget kérek, cserélhetik nekem össze-vissza, valószínűleg nekem kell fejlődni, a többi is a fejemre fog nőni, max így elrontom a lovat, visszaadom nekik, korrigálhatják, én meg elhozok egy másikat, ami épp pöccre megy akkor még...

2013. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt én se értem, de azt sem mér van ár nélkül
2013. máj. 26. 09:05
 5/7 A kérdező kommentje:
vannak videók is róla
2013. máj. 26. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képet, hogy még csak 4 éves, szerintem egy "kicsit" túl van kérdezve. Egyébként egy teljesen jó kis lónak tűnik, de nem vagyok híve annak, hogy ilyen hamar ilyen komolyan munkába fogják. Hamar munka ritkán jó. 4 évesen még növésben van, persze el lehet vele kezdeni dolgozni, de nem ilyen intenzitással, mint amit itt látunk. Idő előtt meg fog látszani az ízületein és a csontozatán a túl korai, túl intenzív terhelés.
2013. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azon lónál, amelyiket egyből bedobják a mélyvízbe úgymond, sokszor már a második év visszaüt. Azonban ha mégse, akkor is meg fog látszódni, hogy korán munkába vették, lehet, hogy fiatalon magasat és jól ugrik, de aztán egyik napról a másikra szólni fog, hogy ő ezt nem akarja tovább, nem bírja. Az pedig nagy érvágás lehet ugyebár... Hiszen ha várnak egy-két évet, akkor lehet, hogy közel tízet kapnak érte cserébe pluszba ahhoz képest, amit így ki tudnak sajtolni a lóból egyből.
2013. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!