Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gumi lovaglócipő vagy bőr?...

Gumi lovaglócipő vagy bőr? (nem csizma)

Figyelt kérdés
heti egyszer járok lovagolni, még csak háromszor voltam.

2013. máj. 26. 09:10
 1/4 anonim válasza:
Nekem gumi van csak azt nehéz levenni a lábadrol viszont ugye nem ázik át és könnyen hajlik. Egyébként szerintem caak akkor szerezz be ilyen cuccokat ha tényleg komolyan gondolod a lovaglást mert én pl nem 3 alkalom után kaptam hanem min. egy hónap után. Egy sima kondi ia jo lovaagolni lábszárvédővel. És ha az még nincs akkor sztem előbb vegyél azt mint cipőt:)
2013. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Télen a gumi katasztrófálisan hideg, nyáron bele lehet izzadni, viszont olcsó.

A bőr szellőzik, nekem sokkal kényelmesebb, viszont drágább. Én sok év lovaglás után ruháztam be felszerelésekbe, akkor igyekeztem olcsón, jó minőséget szerezni. Lovasok.hu-n érdemes nézelődni, használt cuccok vannak igen jó áron. (nacit pl tök jó onnan vadászni, kobakból jobb az új)

2013. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

lovagló nacim márvan, at öbbi még nincs, mondjuk még nagyon kezdő vagyok és nem is szeretnék egyből mindent megvenni, viszont kobakot tényleg jó lenne minél hamarabb (ott is van, de nem olyan)

esetleg az hol tudok olcsón venni (ami lehetőleg szép is)

2013. máj. 30. 17:10
 4/4 ßoogár válasza:
nekem gumi van és nagyon meg vagykok vele elégedve soha nem ázik át jól tart de könnyen hajlik. szóval én a gumit ajánlom :)
2013. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!