Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ecomectin féreghajtó pasztát...

Ecomectin féreghajtó pasztát rá lehet tenni zabra, vagy valami jutalomfalatra? Egyszerűen nem engedi még a szájához tenni sem az "injekciót".

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én simán betolom a szájába oldalról, ahol nincs foga, a nagyját muszáj lenyelnie, amit kiköp, azt megérdemli. Ehhez úgy elkapom a szabad kezemmel, hogy átnyúlok a feje alatt, és elkapom az orrhátát, esetleg orrát, ez elég érzékeny terület, hogy ne balhézzon.

Azt hiszem, abrakra tehető különben, de el kéne olvasni, már nem emlékszem így hirtelen.

2013. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sima fecskendővel próbálkoznék, amibe alma levet szívsz fel, ne félj, ez tetszeni fog neki. 2-3 almalé után jöhet a paszta.
2013. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereti a pasid a száraz kenyeret akkor arra kend rá. Én így oldottam meg :)
2013. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, pacid akart lenni :)
2013. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Ez a félreírt pasi....XD :D

Amúgy nem szereti a pasim,a lovam viszont igen ..XD

2013. máj. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!