Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A fülvédő jó vagy rossz?

A fülvédő jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Sokan mindig raknak a lóra, viszont sokan elítélik a lovardában, azt mondják, nem kell. Akkor most kell, vagy nem?
2013. máj. 28. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ, nyáron amikor sok a bogár nagyban megkönnyíted vele a lovad életét :D Nameg lovaglás közben sem rázza a fejét, neki is, neked is jobb. Versenyeken szoktak még használni, elegáns kiegészítő gyanánt. Ha nem is szükséges, ártani nem árt.
2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, így a legyek/szúnyogok/többi bogár nem csípi agyon a fülét és környékét :))
2013. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem rossz, de télen felesleges, az pedig nem jó, ha valaki divatból rendszeresen pakol a lovára mindenfélét, mert cuki, jól mutat, meg stb.

Nyáron ajánlott lehet, ha szabadban lovagolsz, mert hallottam olyanról, hogy bögöly belepetézett a ló fülébe, az meg nyilván helyből vadult meg, nem ok nélkül... A másik, versenyen általában azért teszik rá, mert valamivel tompít a szokatlan hangokon (is), így a ló valamivel kiegyensúlyozottabb lehet, de mondjuk csodát várni tőle hatalmas hiba lehet.

2013. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nyáron mindig rakok rá fülvédőt, én is meg a lovam is nagyon szeretjük :) nem zavarják a bogarak, nem rángatja a fejét, mindkettőtöknek jobb lesz tőle.
2013. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most tervezek venni.. de nekünk muszáj.. (véresre csípik a füle belsejét a bogarak..)
2013. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik, de nyáron a sok rovar miatt kell. nyilván nem minden lóra, de az enyémre igen.
2013. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!