Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 30. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a testfelépítése nem a legszebb...
2013. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ivilicious ***** válasza:
100%
minden állat szép
2013. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De itt tényleg a küllem a fontos!
2013. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem a testfelépítése átlagos, a színe szép.
2013. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én csodaszépnek látom, csak az érdekel, mennyire vagyok elfogult, mert az egyik ismerősömé, nincs-e esetleg valami küllemi hibája. A kép lovaglás után készült, kicsit le lett mosva, és még nem száradt meg teljesen, azért vizes pár helyen.
2013. máj. 30. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Szarvasnyaka van, izomtalan, és szerintem nagyon csúnya a patája... Többet kéne vele foglalkozni, és egy JÓ patkolókováccsal megnézetni.
2013. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A patája nagyon szörnyű, kéne egy nagyon jó kovács, valószínűleg mind a négyre patkolni kéne (patkóval hamarabb korrigálható, mint a nélkül, de azzal együtt is 2-4 évet rá kell számolni, mire újra jó lesz), szarvasnyaka van, ami azt jelenti, hogy az alja izmolt jobban (pont, hogy nem ott kéne), helyes lovaglással ez szintén hosszú idő alatt korrigálható, ha szépen végigvezetitek minden alkalommal a kiképzési skálán, türelemmel, fejlődni fog, illetve ebben az esetben az egész ló izmoltsága alakulni fog, megváltoznak a dimenziói, sokkal szebb kiállása lesz. Nem vagyok benne biztos, hogy nem lett túl korán belovagolva, mintha picit meg lenne nyomva a háta.


Összességében szép ló ez, kovácsra és jó lovasra van szüksége, helyrepofozható.

2013. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, elég idős már, ennek tudható be a háta, és valami patasérülése is volt, bár nem tudom, melyik sérült, és hogyan.
2013. máj. 30. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:
A patái nagyon csúnyák és a nyaka sem tetszik. Átlagos.
2013. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mind a négy patája csúnya, váltsanak kovácsot :)
2013. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!