Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tud egy telibőrös lovaglón...

Mit tud egy telibőrös lovaglónadrág? Mitől jobb vagy rosszabb mint egy nem telibőrös? Megéri a Horzetől venni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2013. máj. 31. 07:33
 1/7 Valletta ***** válasza:
Nehezebben kopik ki és talán a nyereghez is jobban tapad. Én évekig lovagoltam napi szinten több lovat egyszerű, saját anyagából térdfoltos lovaglónadrágban, se fel nem tört, se ki nem kopott, valamint mosás szempontjából is egyszerűbb.
2013. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jobban tapad a nyeregben, ezért kicsit biztosabban ülsz benne
2013. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A horzés cuccok drágák, míg minőségileg ez nem mindig mutatkozik meg, én tőlük biztosan nem vennék.
2013. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem van eladó olcsón ha érdekel
2013. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én imádok őket. Sokkal sokkal jobban tapad a nyereghez, biztosabban ülsz, tanügetésnél is jobb. De ne a hozétol vegyél...
2013. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, max felszállni nehezebb kicsit. érdemes ezt is használtan megnézni, Horze nem rossz, de nagyon drága.
2013. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vettem a Horzetól. Körülbelül 3 éves és semmi baja sincsen az ég világon. Bár leárazva vettem, azt hiszem 9000 Ft-ért.Mondjuk huszon ezrekért én sem vennék.De ezzel a nadrággal teljesen megvagyok elégedve és még nagyon kényelmes is :)
2013. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!