Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi erről a lovardáról a...

Mi erről a lovardáról a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon bejön.Nyáron mennék táborozni oda csak .....

Mi az "első benyomásotok" róla?


2013. máj. 31. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Komolynak tűnik, sok a fotó, ami jó. De a weboldal nem minden, azt javaslom, a tábor előtt legalább egyszer menj el megnézni. Egy ismerősöm ide küldte a gyerekét táborba a weboldal alapján: www.lovarda.net aztán kiderült, hogy feleennyire se rendezett a dolog, amatőr az egész, az oktatás nulla. De ez tetszik, komolyan rendeznek versenyeket, vagyis vannak versenyző tanítványaik, ergó valószínűleg jó oktatók is vannak. Persze, hogy a táboros gyerekeket ki min oktatja,az más kérdés, voltam olyan helyen is, ahol szuper oktatók vannak, a táborosokat mégis a 12 éves kislánykák "oktatják"... Menj el, nézd meg, döntsd el!:)
2013. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!Akkor mindenféle képp megnézem.Amúgy úgy "találtam" rá a lovardára hogy a lovarda tulajdonosa bekerült a korházba mert versenyen leesett úgy hogy eltört v mi csigolyája és anyukám ápolta a korházban és mondta anya hogy van lovardájuk mert ugye tudják hogy ló bolond vagyok,és rákérestem és jipijájé.. :D

Én nekem is az "volt" a gondom hogy komolynak tűnik és ...

2013. máj. 31. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Még jobb, ha kimész, és kérsz egy oktatást, mm egy sima lovasórára mész (így már előre tudni fogják a táborban a szinted is pl), és egyből meg is tapasztalod, hogy mi merre hány méter náluk. Az is jó, ha csak kimész körbenézni, azt mindenképp ajánlom, mert lehet itt mondani akármit, ha pl. én ott tanulok és soha nem láttam mást, persze, hogy szerintem minden tök jó, stb. (nem ismerem őket). :)
2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azért támogatom, hogy menj ki nézd meg, mert az oldaluk alapján tényleg jó hely lehet. :)
2013. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem tetszik, hogy árlista alapján csak futószár, osztály meg terep van, rendes oktatásnál max 2 lovas van egyszerre, akik közt az oktató figyelme megoszlik, másképp nem lehet igazán fejlődni, ha 6-8 ember zötyög egymás után, akkor fújhatják, hogy egyébként meg minden tökéletes lenne (lehet egyszerre 6-10 lovast oktatni -> több oktató, több pálya [2-3]).
2013. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A futószár legtöbb helyen rugalmas. Nálunk is futószárnak van kinevezve az is, amikor egyedül mész. :)
2013. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A futószáras oktatás csak azt takarhatja, hogy a ló futószáron megy, körön az oktató körül, és a zabla közvetlen összeköttetésben van az oktatóval. Tapasztaltabb diákot is visszaültethetnek nyilván futóra ülésjavítás céljából, szerintem időnként kell is, jót tesz, de az nem futószáras oktatás, hogy egyedül iskolázol. Aki nem ezt tanítja, az ne tanítson semmit.

Az osztálylovaglás is megtaníthat persze pár dologra, pl. ha belemész a másik seggébe, felrúghatnak, vagy hogy bírkózz le egy totálérzéketlen lovat, ami megy amerre a másik, és se kép, se hang, de ennél magasabbra nem nagyon fog vinni.

2013. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MARIANN06 ***** válasza:
mehetsz táborozni
2013. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!