Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény róla? (Kérdésed túl...

Vélemény róla? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 5. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép paci :) Használható és még nem is nagyon drága :DD
2013. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, de hogy lehet ilyen olcsó? Ha ugrik is?
2013. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de azért van vele pár bökkenő. Például az, hogy herélt. Sokan nem igazán szeretik a herélteket (én sem), mert nem tenyészthető. Ha jó eredményeket ér el, érdemes később tenyésztésbe fogni, de egy heréltnél erre nincs lehetőség. Ha már nem versenyez, legfeljebb hobbizgathatsz rajta vagy nézegetheted.

14 éves, tehát középkorú. Egyáltalán nem idős még, ha valóban egészséges, lehet vele még versenyezni nyugodtan, de pont ez az az életkor, amely felett már elég nehéz egy lovat (normális áron) eladni.

A mérete. Bottal 182 cm, az hatalmas. Hiába nyugodt, az óriási magassága miatt mégsem igazán alkalmas gyereklónak, mert akkora böszme nagy. (Felnőttek oktatására ettől még alkalmas lehet.)


Én azt mondom, hogy egy nem túl komoly versenyzői karriert tervező, jelentős anyagi tartalékokkal rendelkező, magasabb növésű felnőtt lovasnak megfelelő lehet.

2013. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy magas kamasz lány számára lenne, de egyenlőre még csak nézelődünl. :)
2013. jún. 6. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez kész. Még sosem hallottam, hogy egy lónál hibának mondják, hogy herélt. Nem hinném, hogy tenyésztésre kell neki.


Szerintem versenyzésre tökéletesen megfelelne.

2013. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiba, nem hiba, az én szememben jelentős értékcsökkentő tényező az, ha herélt. Hogy kinek mi hiba, az relatív. Nekem nem hiba az, ha kicsit nehezebb lovaglású, másnak ez lehet, hogy hiba. Nekem hiba az, hogy herélt, másnak talán nem az. Én mindenesetre nem venném meg, azt hiszem.
2013. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!