Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olyan melegvérűt, ami...

Tudtok olyan melegvérűt, ami sokkal masszívabb, és van bokaszőrzete?

Figyelt kérdés
olyasmi, mint egy sodrott, de melegvérűre gondoltam. Például, mint egy fríz, hasonló lófajták nem tudnátok nekem mondani?

2013. jún. 6. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Pl. a finn ló, vagy a svéd dole gudbrandsal nevű fajta, a cob (ez nem fajta, hanem típus), a normann cob, esetleg az irish draught (bár ez utóbbiaknak nem mindig van bokaszőrzete). Amúgy a fríz hidegvérűnek számít hivatalos besorolás szerint, az egy másik kérdés, hogy ma már rég a sportos változatát tenyésztik, az eredeti, régi, rámás fríz ló szinte kihalt.
2013. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
53%
Ott van neked, a verteli fajta, az miért nem jó neked?
2013. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tinker jutott eszembe! :)
2013. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
haflingi :) bár póni, de nem póniméretű :) de minek a bokaszőrzet? :D macerás tisztán tartani, ha sokat van legelőn, és ha nem jól van "karbantartva" a bokaszőrzet, simán begyullad...
2013. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm minden válaszolónak, és 4. ik válaszoló: teljesen igazad van4 hogy erre eddig miért nem gondoltam.. :)
2013. jún. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!