Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felnőtt lovastábor?

Felnőtt lovastábor?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol tényleg lehet fejlődni, és nem csak egymás után kullogni karámban. Képzett lovakkal, és képzett edzőkkel. Létezik ilyen?
2013. jún. 6. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Naná hogy létezik. Csak nem felnőtteknek. A legtöbb tábor általában gyerekeknek (8-14 éveseknek) van. Miért nem mész inkább lovas oktatásra? (nem osztályban) ott nem kullognátok egymás után csak te és edző!
2013. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Járok edzésekre. Azért tettem fel a kérdést, mert táborba szeretnék menni. Létezni létezik, csak amiket eddig találtam az kicsit alacsonyabb színvonal, mint amit keresek :)
2013. jún. 6. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:

itt pl. hirdetnek augusztusra felnőtt lovastábort, de semmit nem tudok a lovardáról, szóval nem tudom milyen az oktatás:

[link]

2013. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ahogy néztem futószár és terep van csak náluk. Terepre én meg annyit megyek, amennyit szeretnék :)
2013. jún. 6. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék ilyenbe. Igaz még csak 18 éves vagyok, de a gyerek táborokat már rég kinőttem. Engem is érdekelne egy olyan hely, ahol nem csak a tötymörgés megy osztályban, hanem tényleg fejlődünk, jó lovakkal, edzőkkel. Vannak amúgy edzőtáborok is, de én úgy tudom, azokba meg már versenyzők járnak, olyan szinten meg nem vagyok. Jó lenne egy köztes megoldás is, aki nincs még verseny szinten, de azért már nem is csak lötyögni akar a lovon...
2013. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha fiatalabb felnőtt (mondjuk 21körül), akk ajánlom Sóskúti Lovassport Club táborait, én sem vagyok már 16éves, de simán mehetek, nem olyan egetrengetően drága, és szinte mindegyik oktató szuperjó :) (egy kivétellel, de az mindenhol van :D) plusz van nyár végén náluk rendes felnőtt tábor is :)
2013. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt tábor engem is érdekelne, ahol nem egymás után zötyögés megy, és nem is "ti már nagyok vagytok, húzzatok ki terepre", mert azt megtehetem saját lóval, hanem tényleg fejlődök, jó oktatókkal, jó társaságban :)

Hjajj, el tudnám viselni, ha lenne ilyen a közelemben, és nem 70 ezrekért egy hétvége... :D

2013. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy ilyen lovas tábor engem is érdekelne. Énis már 19 éves vagyok és azért fejlődni is szeretnék..

Találtatok valami jó tábort esetleg..?:)

2013. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!