Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti féltetek vagy nem az első...

Ti féltetek vagy nem az első vágtátokon?

Figyelt kérdés
Én nem, sőt még élveztem is! Valakinek hasonló?

2013. jún. 6. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első vágtám egy idősebb kancával volt. Kint terepen voltam vele, akkoriban nem nagyon tudtam lovagolni. De csak így volt rá lehetőségem. Akkor épp ügettem vele, és gondoltam, miért ne vágtázhatnék..vagy leesek vagy nem. :)

Beindítottam vágtába az öreglányt, és abban a pillanatban fel tudtam venni vele a ritmust, pedig elég pattogós, zömök ló volt. Fantasztikus érzés volt.

2013. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én terepen vágtáztam (először is és azóta is), nekem nagyon tetszett.
2013. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is terepen vágtáztam először és felejthetetlen érzés volt!!! :) volt bennem egy kis félsz mert nem tudtam hogy kell meg mit de hamar ráéreztem a dologra.még most is emlékszem az első vágtámra :)
2013. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen emlékem az első vágtával kapcsolatban, hogy közben elfelejtettem levegőt venni.:D Lehet azért mert féltem, vagy izgultam, vagy koncentráltam nem tudom. De imádtam!
2013. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az első lovasórámon vágtáztam, de nem vettem észre! :D Kicsit furcsállottam, hogy amikor azt mondta az edző, hogy tanügetés más lett a ritmus... :)
2013. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már nem féltem semmitől mert amikor legelösször felültem le is estem!
2013. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első vágtám kevésbé volt élvezetes... Nem azért, mert nem tudtam kiülni, azzal semmi gond nem volt, csakhogy a ló magától ugrott be vágtába, én meg megijedtem, és igen, én sem vettem levegőt xD Ekkor volt az első esésem, és utána kicsit rossz emlékeim voltak a vágtáról, és a futószárazásról, de mára már megbékéltem vele, és szabadon vágtázok. De az első normális vágtámnál, amikor már kiöltem magamból ezt a szorongást, nagyon élveztem. Utána mindig egyre izgatottabban vártam az edzéseket.
2013. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, én nagyon vártam. A legkényelmesebb lovat kaptam úgyhogy nem is volt nehéz. Ja és futószáron voltam
2013. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!