Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 6. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Neked is csak pénzed van,de eszed nincs.
2013. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a 3. kép az annyira gáz hogy nem is értem hogy rakhatnak fel egy ilyet egy 1 millás ló hirdetésébe...


illetve ismét egy ló, amit nem sikerült lemérni (mert az kizárt, hogy 4 cm különbség van a bottal és szalaggal mért eredmény között). ezek után találd ki, hogy vajon bottal mérték le és a szalagos eredményt tippelték, vagy fordítva, vagy esetleg le se mérték és hasra ütés szerűen kitaláltak valamit.


hihetetlen, hogy egy drága lóhoz se képesek épkézláb hirdetést összerakni...

2013. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Kolbásznak?
2013. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szép, szép, jó a származása, jó dolog, hogy vannak papírjai, de képek alapján ennyit nem ér. A 3. képen a vágta...Legalább ne tették volna fel. Ennyi pénzért szerintem jobbat is találsz, de menj el nézd meg, aztán a te döntésed.Bár szerintem azért ennyi, mert fedeztetve van, szóval + egy csikó.
2013. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pivekla ***** válasza:

Vagy a tálalás nagyon rossz, vagy ez a ló még jóindulattal is csak az ár felét éri...

A harmadik kép tényleg nagyon gáz.

Ezen felül elég aránytalan lovacska, a fara rettentő lapos, csapott, izomtalan. Egyenes talajon kéne látni de nekem a csüdjei elég meredekeknek tűnnek.

Újabb rossz pont hogy csak nyereg alatti munkáról van fent kép, némelyiknek a minősége is értékelhetetlen.

2013. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon drága, ahhoz képest, hogy én a képeken egy sima iskolalovat látok. Nem különösebben izmolt, a rajta látható lánykának valahogy nem tetszik a lovaglás ( nem mintha én aztán olyan jól tudnék, de nem is hirdetnek velem millás lovat). Ennyi pénzért én már egy edzett, jól belovagolt versenyzésben lévő lovat vennék....
2013. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért olyat kapsz, amelyik ugyanezeket tudja (egészséges, jó fej, jó származású), plusz még versenyez is. Ez egy jó természetű, barátságos kis iskolaló, esetleg gyerekeknek kisebb versenyekre, de tényleg túl van árazva. Én nem látom olyan tragikusan a helyzetet, mint pár előttem szóló, mert aranyos kis lónak tűnik, azt azért meg kell hagyni. De ennyit tényleg nem ér. Ennyiért már lényegesen jobb lovakat lehet kapni.
2013. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vera25 ***** válasza:
Nem írtad,hogy mire kell a ló,de nekem nem éri meg. Ennyi pénzem lenne ló vásárlása,igazi gyönyörűséget vennék.
2013. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" Ennyi pénzem lenne ló vásárlása,igazi gyönyörűséget vennék."


Ez a ló sem csúnya, meg lehet egy ló gyönyörű, ha s*art se tud...:)

2013. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A vágtás kép iszonyat gáz, a fara lapos, elképesztően csapott, jó származású impozáns lónál ilyen nem lehet, azt nem tudom, van-e oltva, de ha van, ha nincs, csikóval együtt hihetetlenül lutri az egész, elhozod, aztán belehal az ellésbe, akkor ott vagy egy csikóval amit tápon nevelhetsz 3 éves koráig, mire bármi is lesz belőle...

Nekem az egész hátulja izomtalan, ebből arra következtetek, hogy a ló sokszor az elejére ejtve közlekedik, ami elég nagy gond, mert ugrómunkára már csak hatalmas jóindulattal lehet jó, ha 11 éves koráig az elejére ejtve ment, mivel akkor a mellső lábai már nem fogják sokáig elviselni még az ugrást is (az főleg megterheli a mellső lábait, sőt, hiszen azok fognak talajt), sokszor nem támaszkodik, ha jól nézem az első képen veiroter volt rajta, tehát az se száz, hogy egyáltalán tud támaszkodni, megbízni a lovas kezében...

Az csak a ráadás, hogy hasas kancával komoly munkát már nem lehet majd csinálni az utolsó hónapokban, szállítani iszonyat rizikós, mozgatni persze kell majd, amíg a csikó fiatal, egy ideig szintén nem dolgozhatsz az anyjával, utána hónapokba telik, mire újra rendes kondira tesz szert, és még a tudását is felfrissíted, versenymúltja nem tudom, van-e, nem említették, ha nincs, akkor még arra se mondhatjuk, hogy az dobná meg az árát.

Pálcás zabla van a szájában, az se mindegy, hogy miért is van ott... A patája se tetszik úgy igazán, de az csak jó kovács kérdése...


Én ezért a lóért összesen nem adnék 300 ezernél többet, az biztos.

2013. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!