Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóápoló felszerelések (kefe,...

Lóápoló felszerelések (kefe, vakaró stb. ) tisztítása, fertőtlenítése? Milyen módon oldjátok meg? Szerintetek mit lehetne kezdeni egy teljes szettel, ha nincs lovam?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy régebben béreltem egy lovat, és vettem saját ápolószettet. Nem volt egy olyan nagy összeg, és így tudtam a sajátomat használni. Azóta viszont eljöttem a helyről, és egy másik lovardába járok, ahol nincs se saját, se bérelt lovam. Úgyhogy nem tudom, mit kéne csinálni a felszereléssel. Eladni szerintem nem érné meg, amúgy keveset használtam, de itthon tartogatni se akarom, mert nem lesz a közeljövőben lovam. Szerintetek van értelme bevinni az istállóba, hogy megint legyen sajátom? Nem mintha nem lenne ott is amit használhatnék. Meg előtte mindenképpen szeretném kimosni, mivel lehetne, ami jól fertőtlenít de nem erős vegyszer hogy utána irritálja a ló bőrét?

2013. jún. 6. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én mindenképpen kimosnám őket rendesen (sima vízben, szappannal, aztán sörtével lefelé kiszárítani), az szerintem elég, ha használni akarod őket (és persze nem volt pl bőrbeteg az előző ló, amin használtad). amúgy meg mindenképp tartsd meg szerintem, ki tudja, hogy nem jön-e majd jól, és eladni szerintem nem érné meg :)
2013. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tartsd meg ,egyszer még jól jön. Kivinni csak akkor, ha tudod elzárt helyen tartani, mert különben semmi sem garantálja, hogy másnap még meglesz, hurcolni meg nem túl praktikus (szerintem).
2013. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!