Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről a kullancsriasztási...

Erről a kullancsriasztási módszerről hallottatok már, próbáltátok már? Bevált? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 8. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Homoes sz@r, biztos, hogy kamu. Ha megnézed a rovarriasztókat lovaknak, akkor azok minden növényi kivonatokat használnak, ha csináltás is már, akkor tudod, hogy minnél több van benne annál hatékonyabb (de akkor is, csak amíg el nem párolog). A homeós szerekben ellenben több 10000 szeres hígítása van, gyakorlatilak már víz, kb olyan a hatékonysága is.
2013. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de az nem túl biztató, hogy nem akar árat kiírni, mert nem az az elsődleges, hanem a tájékoztató, meg ez, meg az. DE, nekem pl. az ár igenis fontos, nekem nem kell 50 oldalas tájékoztató már előre, hogy ebben ez van, az, amaz, ezért nagyon hatékony, milyen következményei lehetnek, ha semmit se használok, miért rossz a többi, ez hogyan is hat, balblabla, ha a végén azt mondja, hogy akkor ebből 50 ml 30 ezer. Mert annyit nem tudok érte adni, pont, felesleges volt a tájékoztatót rám sózni, meg utána esetleg még győzködni is, hogy hát akkor én nem is szeretem a lovam? meg nem a legjobbat akarom neki, stb-stb...

Lehet, hogy ő nem ilyen, és egy hasonlóval találkoztam, az akkor nagyon felhúzott. Azt a tájékoztatót is nyugodtan ki lehetne írni valahova, és csak belinkelni a képek alá. Ez így baromi misztikus...

2013. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kutyákra nagyon jó és a cicákra is. Az első kommentelővel nem értek egyet, hogy a hoeosok szarok mert egy nagyon kehes pacit a homeo mentett meg. Nagyon jó. Az ára picit borsós de megéri és csak 3-4 hetente kell használni.
2013. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!