Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az arab telivér kancám mostaná...

Az arab telivér kancám mostanában furcsán viselkedik! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Hirtelen mindenkit csíp és sunyít, rúg az emberekre, én velem azonban még mindig az a nyuszi, bárány lovacska. Nem rúg, nem harap, nem sunyít és nem rúg rám. Lovakra sem rúg, nem harap, nem sunyít, kivétel egy csődörre, de ő vele már három éve is hadban áll. Hirtelen agresszívvá vállt. A lovaglási időn, etetési időn, boxon nem változtattunk. Ménesi körülményekhez szökött. Az egyedüli dolog ami változott, hogy két hete hoztak egy belga félvér kancát. Lehet, hogy ez a ló váltsa ki belőle ezt a viselkedést? Pedig a két ló együtt járkál a legelőn, mosdatják egymást. De akkor mégis miért viselkedik így? Ha nem változtat szakember segítségét kell hívni, amit elakarok kerülni.

A lovam három éve van nálam, egyszer sem tanúsított ilyen magatartást.

Mit tegyek?


2013. jún. 10. 19:32
 1/4 Valletta ***** válasza:
Nem sárlik?
2013. jún. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de nem vettem észre, de még mindig lesem
2013. jún. 11. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sárlik, csak lehet h annyira nem feltűnően. Hallottam már olyat, h éppen csak a péráját mutogatta a kanca, tehát alig lehetett észrevenni. Más magyarázatot nem igen tudnék rá mondani. :)
2013. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg mindig figyelgettem, csak nem ertem mert agressziv akkor mindenki massal, csak a lovakkal (kivetel a nagy csodorrel) es velem nem? Ez olyan furcsa
2013. jún. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!